محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی برق

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی برق

******** ورود به قسمت مهندسی برق و الکترونیک فروشگاه مهندس یار ********

محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی مکانیک 

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی مکانیک 

******** ورود به قسمت مهندسی مکانیک فروشگاه مهندس یار ********

 

 
 

بررسی الگوی مصرف برق در مشهد و مدیریت مصرف بهینه

مهندس یار

رشد روز افزون جمعیت کشور و به تبع آن افزایش تقاضا برای انرژی برق بخصوص در بخش های غیرمولد منجمله بخش تجاری با شرایط فعلی الگوی مصرف ، سهم عمده ای از پیک بار شبکه را به خود اختصاص می دهد. در راستای اهداف و سیاست های برنامه سوم توسعه در ارتباط بابند (ب) ماده 121 این قانون (ساماندهی ساعات کار اصناف ) مطالعه و شناخت مولفه های مصرف برق اصناف بخصوص درکلان شهرها که سهم عمده از پیک بار را دارند اهمیت ویژه ای دارد لذا ارائه راه های مصرف بهینه برق واعمال روش های منطقی می تواند در جهت رفع مشکلات و تصمیم گیری در جهت اهداف مورد نظر موثرواقع شود.
این مقاله نتیجه کار یک پایان نامه کارشناسی ارشد تحت عنوان “بررسی الگوی مصرف برق اصناف شهر مشهد به منظور مدیریت مصرف بهینه برق” می باشد که هدف اصلی آن اولویت بندی و ارائه پیشنهادها و راهکارهای مورد لزوم است. در نتیجه با بررسی های بعمل آمده و ارائه راهکارهای عملی، امکان کاهش 36 درصد از مصرف برق اصناف درساعات پیک بار وجود دارد .
مقاله بررسی الگوی مصرف برق اصناف شهر مشهد و مدیریت مصرف بهینه نوشته غلامرضا ملایی از شرکت برق منطقه خراسان می باشد . این مقاله یکی از مقالات ارائه شده در هجدهمین کنفرانس سراسری برق می باشد .


راهنمای خرید از وب سایت مهندس یار

عضویت در کانال تلگرام مهندس یار

صفحه اینستاگرام مهندس یار مهندسی عمران  آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی آموزش تعمیر خودرو و جوشکاری


آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح

آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح ویرایش سوم

این نرم افزار آموزشی مفاهیم مختلف درس های استاتیک و مقاومت مصالح را به صورت گرافیکی و با استفاده از انیمیشن و تصویر به صورت کاملاً مفهومی آموزش می دهد (100% به زبان فارسی، مالتی مدیا). همچنین با استفاده از ده ها مثال و مساله نمونه حل شده در این مجموعه آموزشی می توانید مهارت های لازم برای حل مسائل این درس های مهم را به دست آورید.

دانلود نمونه درس های آموزشی و مشاهده مشخصات کامل

 

مزیت های تکنولوژی آموزشی مالتی مدیا:

در این روش آموزشی به علت کار در محیط گرافیکی و تصویری، آموزش های ارائه شده برای کاربر کاملاً ملموس است. سرعت یادگیری و ماندگاری مطالب بیشتر بوده و کاربر می تواند در صورت نیاز به دفعات مطالب آموزشی را به سادگی مرور کند. در نتیجه به کارگیری این روش باعث کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت آموزش می گردد.


 

درباره نویسنده

وب سایت مهندس یار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی اطلاعات فنی مهندسی در کشور روزانه میزبان هزاران دانشجو و مهندس رشته های گوناگون می باشد. برای ادامه این راه نیازمند همکاری و همفکری شما عزیزان می باشیم.
با تشکر
مدیریت گروه نرم افزاری مهندس یار
تلفن مشاوره و ثبت سفارش: 02166576264

ارسال های دیگر | مشاهده وب سایت admin

 

 

 

نظر خود را ارسال کنید

ضروری

ضروری

انتخابی