محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی برق

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی برق

******** ورود به قسمت مهندسی برق و الکترونیک فروشگاه مهندس یار ********

محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی مکانیک 

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی مکانیک 

******** ورود به قسمت مهندسی مکانیک فروشگاه مهندس یار ********

 

 
 

قابليت اطمينان توربين هاي بادي متصل به شبكه

مهندس یار

سيستم تبديل انرژی باد كوچك ،به سرعت همراه با WECS هاي بزرگ براي توليد الكتريسيته در كاربردهاي متصل به شبكه و نامتصل به شبكه رشد يافته ست. WECS ها به عنوان سيستم هاي مركبي در نظر گرفته مي شوند كه شامل سيستم هاي فرعي مكانيكي مانند رتور و سيسستم هاي فرعي الكتريكي مانند كانورتر، اينورتر،يكسوساز ، كنترل كننده و بار مي باشند. نقص در هركدام از سيستم هاي فرعي مي تواند باعث خسارات عمده اي شود. اين موضوع زماني شديدتر است كه سيستم نامتصل به شبكه با عدم وجود توان روبروست.
بنابراين نياز به محاسبات قابليت اطمينان WECS كوچك به منظور رسيدن به آرايشي كارامد و موثر مي باشد . تمامي توربين هاي بادي و تجاري كوچك بر پايه ي PMG هستند سيستم توان شرطي براي يك اتصال شبكه ي مبتني بر آرايش شامل PMG نيازمند يك يكسوساز ،كانورتر بوست و اينورتر متصل به شبكه مي باشد.
آناليز قابليت اطمينان چنان سيستمي به طور عمده تحت تاثير متغييرهاي وابسته مي باشد.بنابراين لازم است كه دامنه ي اثر آنها بر روي قابليت اطمينان سيستم را مشخص كنيم. در محاسبات قابليت اطينان جريان و ولتا‍‍ژ مكانيكي به عنوان متغييرهاي وابسته در نظر گرفته مي شود از آنجا كه بر اساس دما و ساير متغييرها شديدا تحت تاثير قرار مي گيرند. قابليت اطمينان چنين سيستمي با آرايش هاي مختلف متفاوت خواهد بود.هرچند مطالعات جديد بيشتر برآن است كه كه به جاي  PCS قابليت اطمينان و پيشرفت اينورتر را بررسي كند.


راهنمای خرید از وب سایت مهندس یار

عضویت در کانال تلگرام مهندس یار

صفحه اینستاگرام مهندس یار مهندسی عمران  آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی آموزش تعمیر خودرو و جوشکاری


آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح

آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح ویرایش سوم

این نرم افزار آموزشی مفاهیم مختلف درس های استاتیک و مقاومت مصالح را به صورت گرافیکی و با استفاده از انیمیشن و تصویر به صورت کاملاً مفهومی آموزش می دهد (100% به زبان فارسی، مالتی مدیا). همچنین با استفاده از ده ها مثال و مساله نمونه حل شده در این مجموعه آموزشی می توانید مهارت های لازم برای حل مسائل این درس های مهم را به دست آورید.

دانلود نمونه درس های آموزشی و مشاهده مشخصات کامل

 

مزیت های تکنولوژی آموزشی مالتی مدیا:

در این روش آموزشی به علت کار در محیط گرافیکی و تصویری، آموزش های ارائه شده برای کاربر کاملاً ملموس است. سرعت یادگیری و ماندگاری مطالب بیشتر بوده و کاربر می تواند در صورت نیاز به دفعات مطالب آموزشی را به سادگی مرور کند. در نتیجه به کارگیری این روش باعث کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت آموزش می گردد.


 

درباره نویسنده

وب سایت مهندس یار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی اطلاعات فنی مهندسی در کشور روزانه میزبان هزاران دانشجو و مهندس رشته های گوناگون می باشد. برای ادامه این راه نیازمند همکاری و همفکری شما عزیزان می باشیم.
با تشکر
مدیریت گروه نرم افزاری مهندس یار
تلفن مشاوره و ثبت سفارش: 02166576264

ارسال های دیگر | مشاهده وب سایت admin

 

2 نظر

  • ali

    سلام برای تهیه فایل word چیکار کنم

     
  • rasool

    ممنـــــون…. در این زمینه ها بیشتر بذارید

     
 

 

نظر خود را ارسال کنید

ضروری

ضروری

انتخابی