محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی برق

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی برق

******** ورود به قسمت مهندسی برق و الکترونیک فروشگاه مهندس یار ********

محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی مکانیک 

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی مکانیک 

******** ورود به قسمت مهندسی مکانیک فروشگاه مهندس یار ********

 

 
 

دانلود نرم افزار NI Circuit Design Suite 11 – طراحی مدارات الکترونیکی

در صورتی که دانشجوی رشته برق خصوصاً گرایش الکترونیک باشید حتماً نام نرم افزار Electronic Workbench را شنیده اید . نرم افزاری متفاوت با ظاهری ساده و کاربر پسند که دستگاه های آزمایشگاهی را به همان شکل و شمایل واقعی می توانستید در نرم افزار بیابید. از این رو Electronic Workbench نرم افزار شبیه ساز مطلوب دانشجویان شد و اکثر اساتید شبیه سازی برای شروع کار ، شبیه سازی با این نرم افزار را به دانشجویان پیشنهاد می دادند .
National Instruments موسسه توسعه دهنده این نرم افزار ارزشمند می باشد که در ورژن جدید برای حفظ انسجام نرم افزار و ارائه مجموعه ای کامل در قالب یک نرم افزار در طی اقدامی بخش طراحی و شبیه سازی مدارات (NI Multisim) را با بخش طراحی PCB بوردها (NI Ultiboard) درهم آمیخت و پکیج NI Circuit Design Suite 11 را ارائه نمود .
قسمت طراحی و شبیه سازی شامل کتابخانه ای بسیار کامل از قطعات است که می توانید از آنها برای طراحی مدارات خود استفاده نمایید . همچنین انواع دستگاه های اندازه گیری ، منابع تغذیه ، مولد سیگنال و . . . بصورت مجازی در دسترس شما خواهد بود و به راحتی می توانید مدار مورد نظر خود را پیاده سازی نموده و سپس اقدام به شبیه سازی آن نمایید .
همچنین در قسمت طراحی فیبر مدار چاپی که شمای فیزیکی بسیاری از قطعات موجود، در کتابخانه بخش NI Ultiboard گردآوری شده است براحتی می توانید بورد خود را طراحی کرده و از تمامی زوایا آن را مشاهده نمایید .
در NI Circuit Design Suite 11 کتابخانه قطعات بسیار کامل تر شده و الگوریتمهای اتصال اتوماتیک قطعات به یکدیگر بهبود فراوان یافته است . همچنین امکان انتقال کامل پروژه ها از Multisim به Ultiboard به صورت کامل پیش بینی گردیده است. مهندس یار دانلود این نرم افزار ارزشمند را به تمامی مهندسان برق پیشنهاد می کند .

نرم افزار NI Circuit Design Suite 11

تعداد : 1DVD

قیمت : 2000 تومان

[wp_cart:نرم افزار NI Circuit :price:2000:end]

راهنمای خرید


راهنمای خرید از وب سایت مهندس یار

عضویت در کانال تلگرام مهندس یار

صفحه اینستاگرام مهندس یار مهندسی عمران  آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی آموزش تعمیر خودرو و جوشکاری


آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح

آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح ویرایش سوم

این نرم افزار آموزشی مفاهیم مختلف درس های استاتیک و مقاومت مصالح را به صورت گرافیکی و با استفاده از انیمیشن و تصویر به صورت کاملاً مفهومی آموزش می دهد (100% به زبان فارسی، مالتی مدیا). همچنین با استفاده از ده ها مثال و مساله نمونه حل شده در این مجموعه آموزشی می توانید مهارت های لازم برای حل مسائل این درس های مهم را به دست آورید.

دانلود نمونه درس های آموزشی و مشاهده مشخصات کامل

 

مزیت های تکنولوژی آموزشی مالتی مدیا:

در این روش آموزشی به علت کار در محیط گرافیکی و تصویری، آموزش های ارائه شده برای کاربر کاملاً ملموس است. سرعت یادگیری و ماندگاری مطالب بیشتر بوده و کاربر می تواند در صورت نیاز به دفعات مطالب آموزشی را به سادگی مرور کند. در نتیجه به کارگیری این روش باعث کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت آموزش می گردد.


 

درباره نویسنده

وب سایت مهندس یار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی اطلاعات فنی مهندسی در کشور روزانه میزبان هزاران دانشجو و مهندس رشته های گوناگون می باشد. برای ادامه این راه نیازمند همکاری و همفکری شما عزیزان می باشیم.
با تشکر
مدیریت گروه نرم افزاری مهندس یار
تلفن مشاوره و ثبت سفارش: 02166576264

ارسال های دیگر | مشاهده وب سایت admin

 

1 نظر

  • محمد

    salam
    vaghean dasteton dard nakone
    mamnunim az in narm afzarhae ke dar khedmatemon gozashtin

     
 

 

نظر خود را ارسال کنید

ضروری

ضروری

انتخابی