محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی برق

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی برق

******** ورود به قسمت مهندسی برق و الکترونیک فروشگاه مهندس یار ********

محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی مکانیک 

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی مکانیک 

******** ورود به قسمت مهندسی مکانیک فروشگاه مهندس یار ********

 

 
 

دانلود انیمیشن و فیلم های آموزشی مهندسی برق

فیلم آموزشی مهندسی برق

دانلود رایگان انیمیشن و فیلم های آموزشی مهندسی برق موضوع این قسمت از فروشگاه مهندس یار می باشد. در این بخش تعداد زیادی انیمیشن و فیلم آموزشی از ساختار و نحوه عملکرد قطعات، ماشین ها و سیستم های مطرح در مهندسی برق را فراهم کرده ایم که می توانند نقش بسیار مهمی در درک نحوه عملکرد این مجموعه ها داشته باشند.

در این فیلم های آموزشی تمامی قطعات و تجهیزات داخلی به صورت سه بعدی و واضح نشان داده شده و می توان از این فیلم ها برای مقاصد آموزشی استفاده نمود.

انبمیشن موتور القایی
از جمله موارد گنجانده شده در این بخش می توان به موتورهای الکتریکی تک فاز، موتور های DC، انواع مختلف باتری ها و طبقه بندی آن ها، فیلم آموزشی نحوه عملکرد ترانسفورماتورها، انیمیشن آموزشی نحوه عملکرد یک نیروگاه حرارتی، نحوه عملکرد توربین بادی، اصول ساخت و عملکرد خازن ها و همچنین یک فیلم آموزشی بسیار جالب در زمینه نحوه انتقال و استفاده از جریان برق اشاره نمود.

این فیلم های آموزشی فسمتی از بسته جامع آموزشی کاربردی مهندسی برق 2017 هستند که در اینجا می توانید یه صورت رایگان و با لینک مستقیم آن ها را دانلود نمایید.
توجه: همه فیلم ها و انیمیشن ها به زبان انگلیسی هستند.

انیمیشن آموزشی نیروگاه حرارتی

دانلود قسمت اول   دانلود قسمت دوم   دانلود قسمت سوم   دانلود قسمت چهارم   دانلود قسمت پنجم


راهنمای خرید از وب سایت مهندس یار

عضویت در کانال تلگرام مهندس یار

صفحه اینستاگرام مهندس یار مهندسی عمران  آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی آموزش تعمیر خودرو و جوشکاری


آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح

آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح ویرایش سوم

این نرم افزار آموزشی مفاهیم مختلف درس های استاتیک و مقاومت مصالح را به صورت گرافیکی و با استفاده از انیمیشن و تصویر به صورت کاملاً مفهومی آموزش می دهد (100% به زبان فارسی، مالتی مدیا). همچنین با استفاده از ده ها مثال و مساله نمونه حل شده در این مجموعه آموزشی می توانید مهارت های لازم برای حل مسائل این درس های مهم را به دست آورید.

دانلود نمونه درس های آموزشی و مشاهده مشخصات کامل

 

مزیت های تکنولوژی آموزشی مالتی مدیا:

در این روش آموزشی به علت کار در محیط گرافیکی و تصویری، آموزش های ارائه شده برای کاربر کاملاً ملموس است. سرعت یادگیری و ماندگاری مطالب بیشتر بوده و کاربر می تواند در صورت نیاز به دفعات مطالب آموزشی را به سادگی مرور کند. در نتیجه به کارگیری این روش باعث کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت آموزش می گردد.


 

درباره نویسنده

وب سایت مهندس یار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی اطلاعات فنی مهندسی در کشور روزانه میزبان هزاران دانشجو و مهندس رشته های گوناگون می باشد. برای ادامه این راه نیازمند همکاری و همفکری شما عزیزان می باشیم.
با تشکر
مدیریت گروه نرم افزاری مهندس یار
تلفن مشاوره و ثبت سفارش: 02166576264

ارسال های دیگر | مشاهده وب سایت admin

 

 

 

نظر خود را ارسال کنید

ضروری

ضروری

انتخابی