محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی برق

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی برق

******** ورود به قسمت مهندسی برق و الکترونیک فروشگاه مهندس یار ********

محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی مکانیک 

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی مکانیک 

******** ورود به قسمت مهندسی مکانیک فروشگاه مهندس یار ********

 

 
 

دانلود آموزش تصویری درس معادلات دیفرانسیل

دانلود آموزش معادلات دیفرانسیل
در این بخش با توجه به نزدیک شدن به زمان امتحانات پایان ترم، قسمت از مجموعه آموزشی درس معادلات دیفرانسیل به زبان فارسی را برای دانلود رایگان دانشجویان عزیز قرار می دهیم. در این مجموعه فیلم های آموزشی می توانید مبحث حل معادلات دیفرانسیل به کمک سری ها را ملاحظه فرمایید.
این فیلم ها قسمتی از محصول آموزش تصویری درس معادلات دیفرانسیل به زبان فارسی موجود در فروشگاه مهندس یار می باشد و شامل مباحثی مانند مروری بر سری های توانی، آزمون نسبت برای همگرایی، سری تیلور و مک لوران می گردد.
معادلات دیفرانسیل

در این فیلم های آموزشی علاوه بر آموزش اصل مفاهیم درس معادلات دیفرانسیل به زبان فارسی، از مثال ها و نمونه سوال های متعددی برای درک بهتر مطالب استفاده شده است. در ادامه می توانید ابن فیلم های آموزشی را با لینک مستقیم و به صورت رایگان دانلود فرمایید:

دانلود قسمت اول

دانلود فسمت دوم


راهنمای خرید از وب سایت مهندس یار

عضویت در کانال تلگرام مهندس یار

صفحه اینستاگرام مهندس یار مهندسی عمران  آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی آموزش تعمیر خودرو و جوشکاری


آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح

آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح ویرایش سوم

این نرم افزار آموزشی مفاهیم مختلف درس های استاتیک و مقاومت مصالح را به صورت گرافیکی و با استفاده از انیمیشن و تصویر به صورت کاملاً مفهومی آموزش می دهد (100% به زبان فارسی، مالتی مدیا). همچنین با استفاده از ده ها مثال و مساله نمونه حل شده در این مجموعه آموزشی می توانید مهارت های لازم برای حل مسائل این درس های مهم را به دست آورید.

دانلود نمونه درس های آموزشی و مشاهده مشخصات کامل

 

مزیت های تکنولوژی آموزشی مالتی مدیا:

در این روش آموزشی به علت کار در محیط گرافیکی و تصویری، آموزش های ارائه شده برای کاربر کاملاً ملموس است. سرعت یادگیری و ماندگاری مطالب بیشتر بوده و کاربر می تواند در صورت نیاز به دفعات مطالب آموزشی را به سادگی مرور کند. در نتیجه به کارگیری این روش باعث کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت آموزش می گردد.


 

درباره نویسنده

وب سایت مهندس یار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی اطلاعات فنی مهندسی در کشور روزانه میزبان هزاران دانشجو و مهندس رشته های گوناگون می باشد. برای ادامه این راه نیازمند همکاری و همفکری شما عزیزان می باشیم. با تشکر مدیریت گروه نرم افزاری مهندس یار تلفن مشاوره و ثبت سفارش: 02166576264

ارسال های دیگر | مشاهده وب سایت admin

 

 

 

نظر خود را ارسال کنید

ضروری

ضروری

انتخابی