محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی برق

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی برق

******** ورود به قسمت مهندسی برق و الکترونیک فروشگاه مهندس یار ********

محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی مکانیک 

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی مکانیک 

******** ورود به قسمت مهندسی مکانیک فروشگاه مهندس یار ********

 

 
 

بازاریابی اینترنتی – تاریخچه

مهندس یار

با ظهور اينترنت ايده ها و نظرات مختلفي در خصوص روش هاي استفاده بهينه از قابليت هاي آن مطرح گرديد . يكي از مهم ترين آنها ايده استفاده از اينترنت جهت معاملات و خريد و فروش هايي بود كه پيش از آن بصورت نقدي صوت مي گرفت . در حال حاضر اكثر معاملات كلان از طريق بانك هاي اينترنتي انجام مي شود و بورس هاي معتبر جهاني بصورت آنلاين عرضه شده و همگان از طريق اينترنت به راحتي مي توانند از سهام خود را خريد و فروش نمايند و عمليات بانكي خود را در كسري از ثانيه به انجام برسانند .
در مجموعه مقالات بازاریابی اینترنتی قصد داریم به معرفی این صنعت پر سود بپردازیم . این مجموعه شامل 5 فصل می شود که فصل اول آن به نام تاريخچه بازاريابي اينترنتی را مطالعه خواهید فرمود . لطفاً تا پایان مقالات همراه ما بوده و این مجموعه را دنبال بفرمایید .

تاريخچه فروش اينترنتي در دنيا :
شايد نتوان تاريخچه دقيقي در استفاده اقتصادي از وب ذكر كرد اما مي توان ظهور فروشگاه هاي بزرگي چون وب سايت “eBay” و ” آمازون ” را مقارن با معمول شدن خريد و فروش اينترنتي دانست . بد نيست بدانيد مدير يكي از بزرگترين فروشگاه هاي اينترنتي فردي ايراني الاصل به نام آقاي پير اميديار مي باشد كه مديريت وب سايت eBay را بر عهده دارد كه در حال حاضر ايشان يكي از ثروتمند ترين مردان دنياست .
آقاي اميديار در ابتدا كيك هاي دستپخت همسرش را در اين سايت بفروش رساند و رفته رفته با رونق كسب و كار دامنه فعاليت هاي خود را گسترده تر كرد تا به امروز كه eBay يكي از بزرگترين فروشگاه هاي اينترنتي لقب گرفته است .
با روند رو به رشد استفاده از اينترنت و فراگير شدن آن بانك هاي اينترنتي نيز جهت انجام امور بانكي بصورت آنلاين در كنار خدمات الكترونيكي بانك هاي حقيقي پديدار گشتند كه از مهمترين آنها مي توان به بانك هاي پي پال و آلرت پي اشاره كرد . اين بانك ها پس از احراز هويت شما و اطمينان از مشخصات و سوابق شما اقدام به افتتاح حسابي آنلاين براي شما نموده كه شما قادر خواهيد بود از تمامي امكانات يك بانك تمام عيار بصورت آنلاين استفاده نماييد .

تاريخچه فروش اينترنتي در ايران :
در ايران نيز مطابق ساير كشورهاي جهان اين خدمات بصورت كمرنگ تر شروع شد . بانك هاي خدمات الكترونيكي بسياري را عرضه كردند و فروشگاه هاي بزرگي نيز در اين راه بوجود آمدند كه از مهمترين آنها مي توان به فروشگاه دي جي كالا ، ميهن استور و . . . اشاره كرد .
متاسفانه در جامعه كنوني ما تجارت الكترونيك هنوز فراگير نشده و عده زيادي ترجيح مي دهند شخصاً وارد بانك شده و بصورت كاغذي از حساب خود پول برداشت نمايند و يا قبوض خود را پرداخت نمايند . همچنين با توجه به اينكه اينترنت در كشور ما هنوز جايگاه خود را پيدا نكرده بسياري به آن اعتماد نداشته و نسبت به فروشگاه هاي اينترنتي بد بين هستند و اين اعتقاد را دارند كه وقتي كالاي مورد نظر خود را به صورت عيني در جلو چشم خود نبينند حاضر به ارائه بهاي آن نيستند .
به عنوان مثال شارژ سيم كارت هاي اعتباري مستلزم خريد كارت هاي شارژ مي باشد كه همواره اين كارت ها با قيمتي بالاتر از حد معمول و ثبت شده بفروش مي رسند . در صورتي كه شما از اينترنت اقدام به شارژ حساب خود كنيد سيم كارت شما بدون نياز به وارد كردن كد ، شارژ مي شود و حتي شما دقيقاً ‌مبلغ شارژ را به فروشنده مي پردازيد . اما همچنان كه مشاهده مي شود هنوز فرهنگ استفاده از اينترنت و فروشگاه هاي اينترنتي در كشور ما نهادينه نشده و متاسفانه كلاهبرداري گاه و بيگاه شركت هاي متخلف به اين بدبيني مردم دامن ميزنند .


راهنمای خرید از وب سایت مهندس یار

عضویت در کانال تلگرام مهندس یار

صفحه اینستاگرام مهندس یار مهندسی عمران  آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی آموزش تعمیر خودرو و جوشکاری


آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح

آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح ویرایش سوم

این نرم افزار آموزشی مفاهیم مختلف درس های استاتیک و مقاومت مصالح را به صورت گرافیکی و با استفاده از انیمیشن و تصویر به صورت کاملاً مفهومی آموزش می دهد (100% به زبان فارسی، مالتی مدیا). همچنین با استفاده از ده ها مثال و مساله نمونه حل شده در این مجموعه آموزشی می توانید مهارت های لازم برای حل مسائل این درس های مهم را به دست آورید.

دانلود نمونه درس های آموزشی و مشاهده مشخصات کامل

 

مزیت های تکنولوژی آموزشی مالتی مدیا:

در این روش آموزشی به علت کار در محیط گرافیکی و تصویری، آموزش های ارائه شده برای کاربر کاملاً ملموس است. سرعت یادگیری و ماندگاری مطالب بیشتر بوده و کاربر می تواند در صورت نیاز به دفعات مطالب آموزشی را به سادگی مرور کند. در نتیجه به کارگیری این روش باعث کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت آموزش می گردد.


 

درباره نویسنده

وب سایت مهندس یار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی اطلاعات فنی مهندسی در کشور روزانه میزبان هزاران دانشجو و مهندس رشته های گوناگون می باشد. برای ادامه این راه نیازمند همکاری و همفکری شما عزیزان می باشیم.
با تشکر
مدیریت گروه نرم افزاری مهندس یار
تلفن مشاوره و ثبت سفارش: 02166576264

ارسال های دیگر | مشاهده وب سایت admin

 

 

 

نظر خود را ارسال کنید

ضروری

ضروری

انتخابی