محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی برق

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی برق

******** ورود به قسمت مهندسی برق و الکترونیک فروشگاه مهندس یار ********

محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی مکانیک 

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی مکانیک 

******** ورود به قسمت مهندسی مکانیک فروشگاه مهندس یار ********

 

 
 

دانلود آموزش برنامه نویسی اسمبلی ویندوز

مهندس یار

زبان برنامه نویسی اسمبلی (Assembbly) زبان پردازشگر است و سطح پايين تري از آنرا نمي توان تصور كرد (البته بجز مقادير بايتي دستورالعمل ها و اينستراكشن ها). هر دستور آن بوسيله برنامه اسمبلر مستقيما به اعدادي كه توسط پردازشگر قابل اجرا است ترجمه مي شود. اكثر برنامه نويسان از اسمبلر (و يا زبان اسمبلي ) گريزان هستند . دليل خود را هم سختي درك و كاربرد آن ذكر مي كنند. در مقابل كساني هم كه به اسمبلي تسلط دارند، به شدت مورد تكريم و احترام گروه هاي برنامه نويسان واقع مي شوند. هدف از انتشار اين مجموعه طرد اين طرز فكر منفي در مورد اسمبلر است.
مزيت استفاده از اسمبلر بر ساير زبانهاي برنامه نويسي، سرعت است . سرعتي محض، خام و تخفيف نيافته. حتي با بهينه سازي هايي كه كامپايلرهاي مدرن ساير زبانهاي برنامه نويسي انجام مي دهند، كد اسمبلي كه با دست بهينه سازي شده است بسيار بسيار سريعتر اجرا مي شود. کتاب آشنايي با برنامه نويسي اسمبلي ويندوز نوشته وحید نصیری می باشد که در 3 بخش مجزا نوشته شده است که مجموعاً 350 صفحه را شامل می شود .


راهنمای خرید از وب سایت مهندس یار

عضویت در کانال تلگرام مهندس یار

صفحه اینستاگرام مهندس یار مهندسی عمران  آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی آموزش تعمیر خودرو و جوشکاری


آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح

آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح ویرایش سوم

این نرم افزار آموزشی مفاهیم مختلف درس های استاتیک و مقاومت مصالح را به صورت گرافیکی و با استفاده از انیمیشن و تصویر به صورت کاملاً مفهومی آموزش می دهد (100% به زبان فارسی، مالتی مدیا). همچنین با استفاده از ده ها مثال و مساله نمونه حل شده در این مجموعه آموزشی می توانید مهارت های لازم برای حل مسائل این درس های مهم را به دست آورید.

دانلود نمونه درس های آموزشی و مشاهده مشخصات کامل

 

مزیت های تکنولوژی آموزشی مالتی مدیا:

در این روش آموزشی به علت کار در محیط گرافیکی و تصویری، آموزش های ارائه شده برای کاربر کاملاً ملموس است. سرعت یادگیری و ماندگاری مطالب بیشتر بوده و کاربر می تواند در صورت نیاز به دفعات مطالب آموزشی را به سادگی مرور کند. در نتیجه به کارگیری این روش باعث کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت آموزش می گردد.


 

درباره نویسنده

وب سایت مهندس یار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی اطلاعات فنی مهندسی در کشور روزانه میزبان هزاران دانشجو و مهندس رشته های گوناگون می باشد. برای ادامه این راه نیازمند همکاری و همفکری شما عزیزان می باشیم.
با تشکر
مدیریت گروه نرم افزاری مهندس یار
تلفن مشاوره و ثبت سفارش: 02166576264

ارسال های دیگر | مشاهده وب سایت admin

 

2 نظر

 • سیامک

  سلام
  چه قدر روان و واضح
  واقعا بهترین مرجع اسمبلی هست
  یک دنیا ممنونم

   
 • سعید نامی

  سپاس.
  مطلب مفیدی بود.

   
 

 

نظر خود را ارسال کنید

ضروری

ضروری

انتخابی