محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی برق

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی برق

******** ورود به قسمت مهندسی برق و الکترونیک فروشگاه مهندس یار ********

محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی مکانیک 

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی مکانیک 

******** ورود به قسمت مهندسی مکانیک فروشگاه مهندس یار ********

 

 
 

تحلیل ترافیک شبکه های محلی بی سیم با Wireshark

مهندس یار

گسترش دامنه استفاده از شبکه های کامپیوتری امنیت شبکه ها را به خطر می اندازد. ابزار Wireshark ابزاری برای استراق سمع و تحلیل بسته های شبکه می باشد که به دلیل استفاده در شبکه های سیمی و بی سیم و به دلیل داشتن واسط گرافیکی خیلی قوی مورد استفاده خیلی از کاربران قرار گرفته است. يك تحليلگر بسته هاي شبكه تلاش مي كند تا بسته ها را به دست آورده و جزئيات داده هاي آنها را تا حد امكان نمايش دهد. اين ابزار يكي از بهترين تحليل گرهاي بسته با كد منبع باز است كه امروزه وجود دارد و در سطح گسترده اي (هم در شبكه هاي سيمي و هم در شبكه هاي بيسيم) از آن استفاده مي شود.
نسخه اصلی Wireshark با نام Ethereal وجود داشت که نام آن از سال 2006 به بعد به Wireshark تغییر کرد.این ابزار اطلاعات بسیار زیادی را در زمینه مرتب سازی و فیلتر کردن بسته ها در اختیار کاربر می دهد. مقاله معرفی ابزار Wireshark و نحوه استفاده از آن برای تحلیل ترافیک شبکه های محلی بی سیم توسط خانم فاطمه دلدار و در 13 صفحه نوشته شده است که به معرفی ، نحوه نصب و روش کار با واسط گرافیکی این نرم افزار پرداخته است.


راهنمای خرید از وب سایت مهندس یار

عضویت در کانال تلگرام مهندس یار

صفحه اینستاگرام مهندس یار مهندسی عمران  آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی آموزش تعمیر خودرو و جوشکاری


آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح

آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح ویرایش سوم

این نرم افزار آموزشی مفاهیم مختلف درس های استاتیک و مقاومت مصالح را به صورت گرافیکی و با استفاده از انیمیشن و تصویر به صورت کاملاً مفهومی آموزش می دهد (100% به زبان فارسی، مالتی مدیا). همچنین با استفاده از ده ها مثال و مساله نمونه حل شده در این مجموعه آموزشی می توانید مهارت های لازم برای حل مسائل این درس های مهم را به دست آورید.

دانلود نمونه درس های آموزشی و مشاهده مشخصات کامل

 

مزیت های تکنولوژی آموزشی مالتی مدیا:

در این روش آموزشی به علت کار در محیط گرافیکی و تصویری، آموزش های ارائه شده برای کاربر کاملاً ملموس است. سرعت یادگیری و ماندگاری مطالب بیشتر بوده و کاربر می تواند در صورت نیاز به دفعات مطالب آموزشی را به سادگی مرور کند. در نتیجه به کارگیری این روش باعث کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت آموزش می گردد.


 

درباره نویسنده

وب سایت مهندس یار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی اطلاعات فنی مهندسی در کشور روزانه میزبان هزاران دانشجو و مهندس رشته های گوناگون می باشد. برای ادامه این راه نیازمند همکاری و همفکری شما عزیزان می باشیم.
با تشکر
مدیریت گروه نرم افزاری مهندس یار
تلفن مشاوره و ثبت سفارش: 02166576264

ارسال های دیگر | مشاهده وب سایت admin

 

 

 

نظر خود را ارسال کنید

ضروری

ضروری

انتخابی