محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی برق

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی برق

******** ورود به قسمت مهندسی برق و الکترونیک فروشگاه مهندس یار ********

محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی مکانیک 

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی مکانیک 

******** ورود به قسمت مهندسی مکانیک فروشگاه مهندس یار ********

 

 
 

برترین مدرسه مجازی توسعه وب W3Schools

مهندس یار

سایت W3Schools  یک آموزشگاه جامع توسعه وب با خود آموزها و منابع مرتبط با موضوعات طراحی و  توسعه وب است . این سایت که از سال 1999 کار خود را در کشور نروژ آغاز کرده است  شامل بخش های متنوعی از جمله HTML ، XML ، CSS ، JavaScript ، PHP و SQL می باشد . W3Schools  یک سایت رایگان  است که منابع و خود آموزهای این سایت به صورت کد های برنامه ای نمایش داده می شوند. نام این سایت از عبارت World Wide Web یا همان WWW نشات گرفته شده است و آموزش های آن دائما در حال بروزرسانی است .

W3Schools ابزارهای گوناگونی برای تست و اشکال زدایی کدهای شما ارائه میکند . شما می توانید از طریق وب سایت W3Schools کدهای HTML و CSS خود را بررسی نمایید و خطاهای موجود در ان را رفع نمایید تا از کدهای استاندارد برای وب خود استفاده کنید . مهندس یار بازدید از این سایت پر محتوا و محبوب را به تمامی کد نویسان و طراحان وب پیشنهاد میکند .

جهت ورود به سایت W3Schools بر روی عکس زیر کلیک کنید .
مهندس یار


راهنمای خرید از وب سایت مهندس یار

عضویت در کانال تلگرام مهندس یار

صفحه اینستاگرام مهندس یار مهندسی عمران  آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی آموزش تعمیر خودرو و جوشکاری


آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح

آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح ویرایش سوم

این نرم افزار آموزشی مفاهیم مختلف درس های استاتیک و مقاومت مصالح را به صورت گرافیکی و با استفاده از انیمیشن و تصویر به صورت کاملاً مفهومی آموزش می دهد (100% به زبان فارسی، مالتی مدیا). همچنین با استفاده از ده ها مثال و مساله نمونه حل شده در این مجموعه آموزشی می توانید مهارت های لازم برای حل مسائل این درس های مهم را به دست آورید.

دانلود نمونه درس های آموزشی و مشاهده مشخصات کامل

 

مزیت های تکنولوژی آموزشی مالتی مدیا:

در این روش آموزشی به علت کار در محیط گرافیکی و تصویری، آموزش های ارائه شده برای کاربر کاملاً ملموس است. سرعت یادگیری و ماندگاری مطالب بیشتر بوده و کاربر می تواند در صورت نیاز به دفعات مطالب آموزشی را به سادگی مرور کند. در نتیجه به کارگیری این روش باعث کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت آموزش می گردد.


 

درباره نویسنده

وب سایت مهندس یار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی اطلاعات فنی مهندسی در کشور روزانه میزبان هزاران دانشجو و مهندس رشته های گوناگون می باشد. برای ادامه این راه نیازمند همکاری و همفکری شما عزیزان می باشیم.
با تشکر
مدیریت گروه نرم افزاری مهندس یار
تلفن مشاوره و ثبت سفارش: 02166576264

ارسال های دیگر | مشاهده وب سایت admin

 

 

 

نظر خود را ارسال کنید

ضروری

ضروری

انتخابی