محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی برق

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی برق

******** ورود به قسمت مهندسی برق و الکترونیک فروشگاه مهندس یار ********

محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی مکانیک 

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی مکانیک 

******** ورود به قسمت مهندسی مکانیک فروشگاه مهندس یار ********

 

 
 

دانلود مجموعه جزوات تحلیل سازه 1 و 2

مهندس یار
علم تحلیل سازه ها روشی برای محاسبه نیروهای داخلی و عکس العمل های تکیه گاهی مربوط به یک سازه بوده و یکی از رشته های مدرن در مهندسی عمران می باشد . پس از تحلیل سازه و تعیین نیروهای مختلف وارد بر سازه ، می توان آنها را طراحی نمود . جزوات تحلیل سازه پیش رو مشتمل بر 4 جزوه تحلیل سازه 1 و تحلیل سازه 2 بوده توسط اساتید برتر این رشته تدریس شده اند . در این پست برای شما مجموعه ای از جزوات و نمونه سوالات درس تحلیل سازه 1 و 2 گردآوری کرده ایم . این مجموعه دارای بیش از 8 جزوه تحلیل سازه بوده و نمونه سوالات امتحانی این درس نیز ضمیمه مجموعه گشته است .

 • جزوات تحلیل سازه 1 :

جزوه اول مربوط به دانشگاه آزاد آبادان می باشد . این جزوه بصورت دست نویس بوده و در 9 جلسه تدرس شده است . جزوه دوم نیز که اسکن شده از روی جزوه دست نویس بوده مشتمل بر 82 صفحه بوده و مربوط به کلاس های درس استاد خلوتی می باشد . جزوه سوم نیز مربوط به کلاس های درس مهندس افشین سالاری می باشد . این جزوه مشتمل بر 96 صفحه بوده و بصورت تایپ شده و کاملاً زیبا تهیه شده است . همچنین سوالات امتحانی درس تحلیل سازه 1 نیز ضمیمه این مجموعه گشته است تا دانشجویان گرامی با انواع نمونه سوالات تحلیل سازه آشنایی یابند . لازم به ذکر است این مجموعه نیز توسط مهندسی سالاری تهیه گردیده است .

 • جزوات تحلیل سازه 2 :

جزوه اول مربوطه دانشگاه آزاد آبادان بوده و در 9 جلسه تدریس شده است . این جزوه بر اساس کتاب های تحلیل سازه طاحونی ، تحلیل سازه های رضایی – مویدیان و تحلیل سازه های عادلی تدریس شده است . جزوه دوم نیز مربوطه دانشکده مهندسی دانشگاه آزاد زنجان می باشد . این جزوه مشتمل بر 91 صفحه بوده و توسط میثم آزاد منش تهیه شده است . این جزوه نیز بصورت رنگی و تایپ شده بوده و مرجع مناسبی برای درس تحلیل سازه می باشد .
جزوه تحلیل سازه 2 تدریس شده توسط دکتر عطار نژاد از دانشاه تهران عنوان جزوه بعدی این بخش می باشد که در 150 صفحه تایپ شده سرفصل های زیر را مورد بحث و بررسی قرار می دهد :

 • مقدمه اي بر تحليل ماتريسي سازه ها
 • روش شيب افت
 • روش توزيع لنگر(كراس)
 • روش كاني
 • روش هاي تقريبي تحليل سازه ها

جزوه بعدی حاصل تدریس مهندس دانش می باشد که توسط مهندس فرهاد حبیب زاده گردآوری شده است. این جزوه نیز مشتمل بر 105 صفحه بوده و بصورت دست نویس می باشد . و در نهایت جزوات تحلیل سازه 2 مهندس افشین سالاری که بصورت تایپ شده و زیبا نگارش شده است مشتمل بر 150 صفحه بوده و با همراهی نمونه سوالات امتحانی تحلیل سازه 2 که ضمیمه جزوات است منبع بسیار مناسبی برای مطالعه و تسلط بر درس تحلیل سازه ها می باشد .


راهنمای خرید از وب سایت مهندس یار

عضویت در کانال تلگرام مهندس یار

صفحه اینستاگرام مهندس یار مهندسی عمران  آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی آموزش تعمیر خودرو و جوشکاری


آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح

آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح ویرایش سوم

این نرم افزار آموزشی مفاهیم مختلف درس های استاتیک و مقاومت مصالح را به صورت گرافیکی و با استفاده از انیمیشن و تصویر به صورت کاملاً مفهومی آموزش می دهد (100% به زبان فارسی، مالتی مدیا). همچنین با استفاده از ده ها مثال و مساله نمونه حل شده در این مجموعه آموزشی می توانید مهارت های لازم برای حل مسائل این درس های مهم را به دست آورید.

دانلود نمونه درس های آموزشی و مشاهده مشخصات کامل

 

مزیت های تکنولوژی آموزشی مالتی مدیا:

در این روش آموزشی به علت کار در محیط گرافیکی و تصویری، آموزش های ارائه شده برای کاربر کاملاً ملموس است. سرعت یادگیری و ماندگاری مطالب بیشتر بوده و کاربر می تواند در صورت نیاز به دفعات مطالب آموزشی را به سادگی مرور کند. در نتیجه به کارگیری این روش باعث کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت آموزش می گردد.


 

درباره نویسنده

وب سایت مهندس یار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی اطلاعات فنی مهندسی در کشور روزانه میزبان هزاران دانشجو و مهندس رشته های گوناگون می باشد. برای ادامه این راه نیازمند همکاری و همفکری شما عزیزان می باشیم.
با تشکر
مدیریت گروه نرم افزاری مهندس یار
تلفن مشاوره و ثبت سفارش: 02166576264

ارسال های دیگر | مشاهده وب سایت admin

 

2 نظر

 • حسین

  بد نبود ممنون

   
 • esmail

  خیلی خوبه من حیلی استفاده کردم .موفق باشید

   
 

 

نظر خود را ارسال کنید

ضروری

ضروری

انتخابی