محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی برق

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی برق

******** ورود به قسمت مهندسی برق و الکترونیک فروشگاه مهندس یار ********

محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی مکانیک 

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی مکانیک 

******** ورود به قسمت مهندسی مکانیک فروشگاه مهندس یار ********

 

 
 

اخبار جدید مهندس یار (مهر ماه 1395)

مهندس بار
با سلام به همراهان محترم مهندس یار، در این قسمت تعدادی از تغییرات و تحولات جدید فروشگاه مهندس یار را به اطلاع می رسانیم:
خبر اول اینکه با توافق انجام شده با شرکت پست، از این پس کلیه هزینه های پستی نصف شده و همچنین سفارشات بالای 50000 تومان به صورت رایگان ارسال میگردند. بنابراین مقدار هزینه های پستی به صورت زیر خواهد بود:
پست سفارشی: 3500 تومان
پست پیشتاز: 5900 تومان
سفارشات بالای 50000 تومان: ارسال رایگان با پست سفارشی (در صورت انتخاب پست پیشتاز هزینه همان 4000 تومان خواهد بود).
خبر دوم اینکه از ابتدای آبان ماه خرید محصولات به صورت لینک دانلود هم به فروشگاه اضافه خواهد شد. با توجه به کیفیت بالای فیلم های آموزشی و در نتیجه حجم بالای لینک های دانلود، این کار به صورت تدریجی و در یک دوره 15 روزه انجام خواهد شد.
خبر سوم اینکه هفته آینده دهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال در محل مصلی بزرگ امام خمینی از تاریخ 3 تا 8 آبان ماه برگزار خواهد شد. مهندس یار هم به عنوان تنها تولیدکننده تخصصی نرم افزارهای آموزشی مهندسی مانند سال های گذشته در قسمت ناشران دیجیتال نمایشگاه غرفه داشته و پذیرای دانشجویان و همراهان محترم خواهیم بود. محل دقیق غرفه متعاقباً اعلام خواهد شد.

نمایشگاه رسانه های دیجیتال
خبر چهارم اینکه از ابتدای آبان ماه درگاه مستقیم بانک پاسارگاد به فروشگاه اضافه شده و خرید آنلاین با تمامی کارت های بانکی عضو شبکه شتاب (با داشتن رمز دوم یا رمز اینترنتی) مقدور خواهد بود.

بانک پاسارگاد
خبر پنجم اینکه ورژن جدید محصولات پر فروش مهندس یار که شامل موارد زیر می باشد جدیداً تالیف شده و بر روی فروشگاه قرار گرفته است. ویژگی محصولات جدید استفاده از اساتید دارای تجربه صنعتی و همچنین کار با نرم افزار مورد نظر، کاربردی بودن و هم چنین استفاده از پروژه های کاربردی در حین آموزش می باشد:

آموزش جامع Altium Designer به زبان فارسی

آموزش etap 12.6 (تحلیل سیستم های قدرت)

آموزش تصویری معادلات دیفرانسیل (فارسی) (جدید)

آموزش کنترل پروژه با MS Project 2016

آموزش matlab و سیمولینک در مهندسی برق 2016

آموزش تصویری درس ریاضی مهندسی (جدید)

آموزش اتوکد الکتریکال ( 2017 Autocad Electrical)

آموزش جامع Etabs 2015 و Safe 14

آموزش کاربردی Proteus 8.3 به زبان فارسی

خبر ششم اینکه جهت اطلاع از جدیدترین محصولات فروشگاه میتوانید با عضویت در کانال تلگرام مهندس یار اخبار فروشگاه را دنبال نمایید:

عضویت در کانال تلگرام مهندس یار

در نهایت اینکه در صورت داشتن هر گونه سوال، پیشنهاد، انتقاد و هر نکته دیگر می توانید با شماره تلفن دفتر مهندس یار 66565949 تماس حاصل فرمایید.


راهنمای خرید از وب سایت مهندس یار

عضویت در کانال تلگرام مهندس یار

صفحه اینستاگرام مهندس یار مهندسی عمران  آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی آموزش تعمیر خودرو و جوشکاری


آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح

آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح ویرایش سوم

این نرم افزار آموزشی مفاهیم مختلف درس های استاتیک و مقاومت مصالح را به صورت گرافیکی و با استفاده از انیمیشن و تصویر به صورت کاملاً مفهومی آموزش می دهد (100% به زبان فارسی، مالتی مدیا). همچنین با استفاده از ده ها مثال و مساله نمونه حل شده در این مجموعه آموزشی می توانید مهارت های لازم برای حل مسائل این درس های مهم را به دست آورید.

دانلود نمونه درس های آموزشی و مشاهده مشخصات کامل

 

مزیت های تکنولوژی آموزشی مالتی مدیا:

در این روش آموزشی به علت کار در محیط گرافیکی و تصویری، آموزش های ارائه شده برای کاربر کاملاً ملموس است. سرعت یادگیری و ماندگاری مطالب بیشتر بوده و کاربر می تواند در صورت نیاز به دفعات مطالب آموزشی را به سادگی مرور کند. در نتیجه به کارگیری این روش باعث کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت آموزش می گردد.


 

درباره نویسنده

وب سایت مهندس یار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی اطلاعات فنی مهندسی در کشور روزانه میزبان هزاران دانشجو و مهندس رشته های گوناگون می باشد. برای ادامه این راه نیازمند همکاری و همفکری شما عزیزان می باشیم. با تشکر مدیریت گروه نرم افزاری مهندس یار تلفن مشاوره و ثبت سفارش: 02166576264

ارسال های دیگر | مشاهده وب سایت admin

 

 

 

نظر خود را ارسال کنید

ضروری

ضروری

انتخابی