آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح

آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح ویرایش سوم

این نرم افزار آموزشی مفاهیم مختلف درس های استاتیک و مقاومت مصالح را به صورت گرافیکی و با استفاده از انیمیشن و تصویر به صورت کاملاً مفهومی آموزش می دهد (100% به زبان فارسی، مالتی مدیا). همچنین با استفاده از ده ها مثال و مساله نمونه حل شده در این مجموعه آموزشی می توانید مهارت های لازم برای حل مسائل این درس های مهم را به دست آورید.

دانلود نمونه درس های آموزشی و مشاهده مشخصات کامل


مزیت های تکنولوژی آموزشی مالتی مدیا:

در این روش آموزشی به علت کار در محیط گرافیکی و تصویری، آموزش های ارائه شده برای کاربر کاملاً ملموس است. سرعت یادگیری و ماندگاری مطالب بیشتر بوده و کاربر می تواند در صورت نیاز به دفعات مطالب آموزشی را به سادگی مرور کند. در نتیجه به کارگیری این روش باعث کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت آموزش می گردد. 
 

دانلود کتاب آموزشی نرم افزار Ansoft Maxwell 3D

مهندس یار

نرم افزار Ansoft Maxwell 3D ابزاری بسیار مفید برای آنالیز میدان های مغناطیسی اجسام الکترومغناطیسی نظیر موتورها ،‌ترانسفورماتورها ، سيم پيچها و كلا دستگاههاي كه بصورت مغناطيسي كار مي كنند استفاده مي شود بصورت 2 و 3 بعدی می باشد . پایه این نرم افزار مبتنی بر روش FEM یا روش المان محدود استوار است .

کتاب آموزشی نرم افزار Ansoft Maxwell 3D در 238 صفحه به زبان اصلی توسط محسن اطهریان برای مهندس یار ارسال شده است . این کتاب بصورت گام به گام به آموزش شبیه سازی و آنالیز سیستم های الکترومغناطیسی و الکترومکانیکی می پردازد . این کتاب در واقع کتابچه راهنمای نرم افزار Ansoft Maxwell 3D v.11 می باشد که توسط خود شرکت تهیه شده است .


راهنمای خرید از وب سایت مهندس یار

 


مهندسی عمران 

درباره نویسنده

وب سایت مهندس یار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی اطلاعات فنی مهندسی در کشور روزانه میزبان هزاران دانشجو و مهندس رشته های گوناگون می باشد. برای ادامه این راه نیازمند همکاری و همفکری شما عزیزان می باشیم. با تشکر مدیریت گروه نرم افزاری مهندس یار تلفن مشاوره و ثبت سفارش: 02188519067

ارسال های دیگر | مشاهده وب سایت گروه نرم افزاری مهندس یار

 

5 نظر

 • فرهاد

  کارتون عالیه واقعا داخل اینترنت اموزش برای این نرم افزار به سختی پیدا میشه سایتتون بیسته بیسته

   
 • مقدم

  با سلام
  با تشکر فراوان از شما،من نرم افزار maxwell را از رویسایت شما دانلود کردم، اما با مشکلی مواجه شدم بعد از نصب هنگام اجرای برنامه خطای licence ld می دهد،در نصب گزینه ی I have new licence را همکلیک کرده ام،شما می دانید مشکل از کجا است؟

   
 • کامران

  با تشکر فراوان از شما،من نرم افزار maxwell را از رویسایت شما دانلود کردم، اما با مشکلی مواجه شدم بعد از نصب هنگام اجرای برنامه خطای licence ld می دهد،در نصب گزینه ی I have new licence را همکلیک کرده ام،لطفا کمک کنید

   
 • علیرضا

  سلام من دانشجوی ارشد برق از دانشگاه اصفهان هستم اگه کمکی از دستم بر اومد بگید

   
 • نودوهشت ناز

  مفید بود
  ممنون

   
 

 

نظر خود را ارسال کنید

ضروری

ضروری

انتخابیچهار + = سیزده