مهندس یار

با توجه به اینکه دایره فعالیت های مهندس یار به چند رشته خاص محدود نیست و اکثر قریب به اتفاق تخصص های مهندسی در مهندس یار مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین با عنایت به اینکه پوشش دادن حجم عظیم اطلاعات نیاز به متخصصان رشته های مختلف دارد بدیهی است ممکن است در برخی موارد اشکالات و ناهماهنگی هایی در کار بوجود آید .
از آنجا که هدف مهندس یار تاسیس پایگاهی مرجع و کامل برای مهندسان عزیز است می بایست بتواند در تمامی زمینه ها اطلاعات و مطالب خود را کامل و بروز کند و ممکن است در این بین از وب سایت های معتبری که بر روی رشته ای خاص متمرکز شده اند نیز استفاده کند .
تمامی سعی مهندس یار در این است که اگر مطالب از وب سایتی نقل می شود حتماً منبع آن نیز ذکر گردد . اما متاسفانه ممکن است گاهی در این روند خللی پیش آید که مطمئناً غیر عمد و سهوی می باشد.
لازم به ذکر است که مهندس یار هیچگونه ادعایی بر تولید اختصاصی محتوای علمی خود ندارد و طبیعتاً امکانات آن را نیز نخواهد داشت که به تنهایی بتواند تمامی رشته ها را تحت پوشش قرار دهد . از این رو در همین جا اعلام می کنیم در صورتی که مطمئن هستید مطلب خاصی از وب سایت شما در مهندس یار منتشر شده است و لینک شما به عنوان منبع در سایت قرار نگرفته حتماً ما را در جریان قرار دهید تا به موضوع رسیدگی شود .
اکثر کتاب ها و فیلم های آموزشی قرار داده شده در مهندس یار نیز از وب سایت های مختلف جمع آوری شده و با لینک مستقیم ارائه می گردد . بدیهی است مهندس یار فقط به باز نشر مطالب فوق می پردازد و خود بهیچ وجه در تولید مطالب دخیل نیست . گاهاً پیش آمده که دوستان در مورد فیلم های آموزشی و یا کتاب های مختلف در مورد حق تکثیر آن سوال فرموده اند که همین جا باید عرض کنیم مهندس یار نه اقدام به فروش و کسب درآمد از محصولات فوق کرده و نه برای اولین بار منتشر کننده بوده است . تمام مطالب مهندس یار بصورت رایگان عرضه می شود. در صورتی که گروه و یا اشخاصی صاحب اثر بوده و تمایل به انتشار نسخه الکترونیکی اثرشان را نداشته باشند می توانند در تماس با مدیران سایت این نکته را متذکر شوند تا اثرشان از سایت مهندس یار حذف گردد .
هدف مهندس یار اعتلای سطح علمی مهندسان عزیز پارسی زبان می باشد و حتی بخشی را نیز به معرفی وب سایت های تخصصی مرتبط با رشته های فنی مهندسی اختصاص داده است . بنابراین حمایت خود را از تمامی وب سایت های همکار در زمینه های همسو با مهندس یار اعلام میداریم و دست تک تک آنها را برای همکاری به گرمی می فشاریم .