محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی برق

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی برق

******** ورود به قسمت مهندسی برق و الکترونیک فروشگاه مهندس یار ********

محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی مکانیک 

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی مکانیک 

******** ورود به قسمت مهندسی مکانیک فروشگاه مهندس یار ********

 

 
 

دانلود کتاب درمان سرطان با Cancer Cytogenetics

مهندس يار

مطالعات سیتوژنتیک از بدخیمی Cytogenetic studies of malignancy به یک ابزار اساسی در مدیریت بالینی بیماران مبتلا به سرطان تبدیل شده است. Cytogenetics شاخه ای از ژنتیک است که با مطالعه ساختار و عملکرد سلول مربوط می شود. مواد و روش ها و پروتکل هایی که در Cytogenetic بررسی می شود در حال حاضر کلیدی کاربردی در هر مرحله از تشخیص محسوب می‌‌شود.

تلاش کارشناسان در ارتباط با روشهای تجزیه و تحلیل دقیق سیتوژنتیک، فلورسانس در هیبریداسیون درجا و . . . به بررسی و تشخیص انواع مختلف سرطان در حال حاضر تبدیل شده است. در این کتاب از جدیدترین  متد‌های زیست شناسی مولکولی بهره گرفته شده است. کتاب حاضر شامل مقدمه ای مفید می باشد که به مباحث مربوطه، لیستی از مواد ضروری، معرفها و گام به گام پروتکل‌هایی که برای تکثیر در آزمایشگاه لازم است پرداخته است. این کتاب به عنوان یک راهنمای ایده آل برای تمام دانشمندان به آنها اجازه می دهد که با استفاده از تکنیک‌های جدید نتایج خود را بهبود ببخشند.


راهنمای خرید از وب سایت مهندس یار

عضویت در کانال تلگرام مهندس یار

صفحه اینستاگرام مهندس یار مهندسی عمران  آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی آموزش تعمیر خودرو و جوشکاری


آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح

آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح ویرایش سوم

این نرم افزار آموزشی مفاهیم مختلف درس های استاتیک و مقاومت مصالح را به صورت گرافیکی و با استفاده از انیمیشن و تصویر به صورت کاملاً مفهومی آموزش می دهد (100% به زبان فارسی، مالتی مدیا). همچنین با استفاده از ده ها مثال و مساله نمونه حل شده در این مجموعه آموزشی می توانید مهارت های لازم برای حل مسائل این درس های مهم را به دست آورید.

دانلود نمونه درس های آموزشی و مشاهده مشخصات کامل

 

مزیت های تکنولوژی آموزشی مالتی مدیا:

در این روش آموزشی به علت کار در محیط گرافیکی و تصویری، آموزش های ارائه شده برای کاربر کاملاً ملموس است. سرعت یادگیری و ماندگاری مطالب بیشتر بوده و کاربر می تواند در صورت نیاز به دفعات مطالب آموزشی را به سادگی مرور کند. در نتیجه به کارگیری این روش باعث کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت آموزش می گردد.


 

درباره نویسنده

وب سایت مهندس یار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی اطلاعات فنی مهندسی در کشور روزانه میزبان هزاران دانشجو و مهندس رشته های گوناگون می باشد. برای ادامه این راه نیازمند همکاری و همفکری شما عزیزان می باشیم.
با تشکر
مدیریت گروه نرم افزاری مهندس یار
تلفن مشاوره و ثبت سفارش: 02166576264

ارسال های دیگر | مشاهده وب سایت admin

 

1 نظر

 

 

نظر خود را ارسال کنید

ضروری

ضروری

انتخابی