محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی برق

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی برق

******** ورود به قسمت مهندسی برق و الکترونیک فروشگاه مهندس یار ********

محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی مکانیک 

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی مکانیک 

******** ورود به قسمت مهندسی مکانیک فروشگاه مهندس یار ********

 

 
 

نرم افزارهای آموزشی مهندسی برق

600 x 300 bargh نرم افزارهای آموزشی مهندسی برق
با توجه به رویکرد جدید مهندس یار در زمینه معرفی جدید ترین و با کیفیت ترین محصولات آموزشی در زمینه رشته های گوناگون مهندسی و معرفی چندین محصول آموزشی در چند ماه گذشته، تعدادی از کاربران درخواست نموده اند که تمامی نرم افزارهای آموزشی مهندسی برق و الکترونیک (گرایش های مختلف) را در یک صفحه معرفی نماییم تا کار انتخاب آن ها ساده تر گردد. بنابراین در این قسمت قصد معرفی تمامی محصولات فروشگاهی مهندس یار در زمینه مهندسی برق و الکترونیک را داریم. عناوین این محصولات به شرح زیر می باشد:

(توجه: تمامی مجموعه ها 100 درصد به زبان فارسی، به صورت مالتی مدیا و دارای ضمانت عملکرد از طرف مهندس یار و پشتیبانی شرکت تولیدکننده می باشند. برای مشاهده عناوین آموزش داده شده در هر مجموعه بر روی نام محصول مورد نظر کلیک کنید. برای اطلاع از چگونگی فرایند خرید محصولات نیز به صفحه راهنمای خرید مراجعه فرمایید).

1- آموزش جامع و کاربردی  PLC S7 به زبان فارسی (تصویری – مالتی مدیا)

plc siemens

این مجموعه مخصوص افرادی است که قصد شروع به یادگیری مفاهیم اولیه PLC زیمنس را دارند و شامل سطح مقدماتی تا متوسط می گردد. مولف این پکیج مهندس همایون فرد با سابقه 20 سال تجربه صنعتی در زمینه اتوماسیون صنعتی و مدرس مجتمع فنی تهران می باشند. در این آموزش ابتدا نرم افزار Step7 Simatic Manager و در ادامه ورژن جدید نرم افزار سیماتیک منجر یعنی Tia Portal تدریس شده است.

2- آموزش جامع PLC سطح پیشرفته همراه با اتوماسیون در WinCC:

plc siemens
این مجموعه آموزشی ادامه محصول قبلی بوده و شامل آموزش نکات پیشرفته نرم افزار Step7 Tia Portal همراه با آموزش اتوماسیون در WinCC Basic می باشد. در این آموزش از 4 پروژه کاملا صنعتی برای تشریح مطالب استفاده شده است.

3- آموزش WinCC به زبان فارسی

wincc tutorial

این مجموعه آموزشی نسخه 7 نرم افزار WinCC که در واقع نسخه قبل از تیا پورتال می باشد را آموزش می دهد. از ویژگی های این مجموعه می توان به پروژه گرمایش یک موتورخانه صنعتی و همچنین طراحی HMI یک سیستم آزمایشگاهی اشاره نمود.

4- آموزش اتوکد الکتریکال 2017 (Autocad Electrical)

autocad electrical tutorial

  آموزش نقشه کشی برق صنعتی در اتوکد الکتریکال موضوع این آموزش می باشد. علاوه بر آموزش کامل دستورات نرم افزار autocad electrical، آموزش نکات گوناگون نقشه کشی برق صنعتی و همچنین شبیه سازی مدارات در EKTS هم در این مجموعه گنجانده شده است.

5- آموزش جامع  2016 Altium Designer به زبان فارسی

altium designer tutorial

طراحی و شبیه سازی مدارهای الکتریکی در آلتیوم دیزاینر موضوع این آموزش می باشد. وجود 12 پروژه آزمایشگاهی و صنعتی از ویژگی های این مجموعه آموزشی می باشد. مولف این مجموعه مهندس مجید حیدری کارشناس ارشد مهندس برق از دانشگاه علم و صنعت می باشد.

6- آموزش طراحی نورپردازی در دیالوکس Dialux 4.12:

dialux tutorial

نرم افزار دیالوکس Dialux 4.12 هم مورد استفاده مهندسان برق و هم مورد استفاده مهندسان معماری می باشد. علت این موضوع استفاده از این نرم افزار هم برای نورپردازی داخلی ساختمان ها و همچنین نورپردازی راه و جاده ها می باشد. در این مجموعه که مولف آن مهندس پژمان پرنور می باشند با دیدگاه عملی و کاربردی و از طریق پروژه های عملی استفاده از این نرم افزار را فرا خواهید گرفت.

7- آموزش Digsilent 14 به زبان فارسی

digsilent tutorial

نرم افزار برق قدرت دیگسایلنت، از قوی ترین ابزار ها در این زمینه می باشد. این محصول کامل ترین مجموعه آموزشی در این زمینه شامل 24 فصل بوده و مولف آن مهندس بازیار کارشناس ارشد مهندسی برق از دانشگاه تهران می باشند.

8- آموزش etap 12.6 (تحلیل سیستم های قدرت)

etap tutorial

جدید ترین آموزش نرم افزار ایتپ یعنی نسخه 12.6 در این مجموعه قرار داده شده است. این محصول مباحث توزیع برق در شبکه را همراه با چند پروژه صنعتی به شما آموزش خواهد داد. مولف این مجموعه مهندس ایمان شریعت پناهی کارشناسی ارشد برق قدرت، گرایش سیستم های الکتریکی از دانشگاه علم و صنعت ایران می  باشند.

9- آموزش جامع تئوری و عملی آسانسور:

elevator tutorial

این مجموعه یکی از محصولات بسیار کاربردی فروشگاه مهندس یار می باشد که شامل 4 dvd بوده و مراحل طراحی آسانسور و معرفی قطعات و عملکرد آن ها در کارگاه، آموزش نرم افزار Lift Designer، فیلم عملی راه اندازی آسانسور در یک ساختمان در حال ساخت و همچنین مباحث آزمون نظام مهندسی برق در قسمت آسانسور را به صورت کاملاً عملی به شما آموزش می دهد.

10- آموزش جامع میکروکننترلر ARM (جدید)

arm microcontroller tutorial

در حال حاضر جدیدترین محصول در رابطه با برنامه نویسی میکروکنترلر ها،  آموزش میکرو ARM می باشد. مولف این آموزش که جدیداً توسط شرکت مهندس یار تولید شده است آقای رضا اسدی با سابقه چندین سال آموزش برنامه نویسی میکروکنترلر ها در دانشگاه های گوناگون می باشند.

11- آموزش کاربردی Proteus به زبان فارسی

proteus tutorial

پروتئوس از جمله با سابقه ترین نرم افزارهای تست و تحلیل مدارهای الکترونیکی می باشد که مخاطبان بسیاری دارد. این مجموعه شامل 22 ساعت آموزش تعاملی همراه با مثال ها و پروژه های گوناگون بوده و نسخه کامل نرم افزار Proteus 8.3 نیز در آن قرار داده شده است.

12- آموزش matlab و سیمولینک در مهندسی برق

matlab electrical tutorial

این مجموعه مناسب کسانی است که آشنایی مقدماتی با نرم افزار Matlab را داشته و قصد دارند به طور تخصصی کاربردهای نرم افزار متلب در مهندسی برق را فرا بگیرند. مدت زمان این آموزش 17 ساعت می باشد. مولف این مجموعه مهندس عفیفه قائم نیا کارشناس ارشد مهندس برق از دانشگاه شهید بهشتی می باشد.

13- بسته طلایی Matlab و Simulink 2016-2017

matlab tutorial

این آموزش با مدت زمان 25 ساعت، کامل ترین مجموعه آموزشی در زمینه Matlab می باشد. علاوه بر آموزش قبلی یعنی مباحث مهندسی برق، شامل آموزش نکات مقدماتی متلب 2017 و آموزش جامع الگوریتم ژنتیک در matlab نیز می باشد.

14- آموزش eplan (نقشه کشی برق)

eplan tutorial

ایپلن، قوی ترین نرم افزار نقشه کشی مهندسی برق می باشد. در این مجموعه آموزشی اصول کار با نرم افزار Eplan را فرا خواهید گرفت. نسخه آموزش داده شده در این محصول Eplan P8 2.3 می باشد. مولف این مجموعه مهندس ریاضی کارشناس ارشد مهندس برق  می باشد.

15- آموزش AVR Codevision به زبان فارسی

نرم افزار AVR، ابزار مخصوص برنامه نویسی میکروکنترلر ها می باشد. برای این کار دو زبان برنامه نویسی avr codevision و avr bascom وجود دارد که این مجموعه به زبان اولی یعنی codevision مفاهیم برنامه نویسی را به صورت فیلم آموزشی به زبان فارسی آموزش داده است.

16- آموزش پروژه های کاربردی AVR

avr

این مجموعه مخصوص افرادی است که با زبان برنامه نویسی codevision آشنا هستند و قصد تسلط کامل به این زبان برنامه نویسی را از طریق انجام پروژه های عملی دارند. 19 پروژه کامل در زبان کد ویژن و به صورت فیلم آموزشی و همراه با سورس پروژه ها در این مجموعه آموزشی قرار داده شده است.

17- آموزش جامع HFSS به زبان فارسی  

hfss tutorial

 نرم افزار HFSS مخصوص طراحی آنتن میباشد. این مجموعه آموزشی به صورت مالتی مدیا تهیه شده و با کیفیت بالای صدا و تصویر این نرم افزار را به شما آموزش می دهد. نسخه ANSYS HFSS 14 و ANSYS HFSS 15 نیز در این مجموعه قرار داده شده است.

18- آموزش جامع و کاربردی دوربین های مدار بسته

cctv tutorial

آموزش اصول اولیه و نصب دوربین مدار بسته موضوع این آموزش می باشد. این پکیج در زمره آموزش های فنی و عملی فروشگاه مهندس یار قرار دارد و استفاده از آن را به افرادی که قصد خرید و یا نصب دوربین مدار بسته را دارند توصیه می کنیم.

19- آموزش طراحی و ساخت ربات مسیریاب

ROBOT نرم افزارهای آموزشی مهندسی برق

این محصول آموزشی در زمینه ساخت یک ربات مسیر یاب می باشد. سبک آموزش به صورت فیلم برداری شده از قطعات واقعی و کاملاً قدم به قدم و عملی می باشد.

20- آموزش طراحی و تحلیل مدار با pspice

pspice tutorial

این مجموعه آموزشی نرم افزار Pspice که از جمله مهم ترین نرم افزارهای تحلیل مدارهای الکتریکی می باشد را آموزش می دهد. مدت زمان این محصول 16 ساعت و مولف آن دکتر حمید یزدانی می باشند.

21- آموزش نرم افزار Multisim

multisim tutorial

 این محصول جدید هم توسط آقای دکتر یزدانی تالیف شده است و آموزش کامل تحلیل مدارهای الکتریکی در نرم افزار مولتی سیم را به صورت روان و گویا آموزش خواهد داد.

توجه 1: محصولات معرفی شده از سمت مهندس یار، به دقت از میان ده ها محصول موجود در بازار انتخاب می شوند، به طوری که اولاً دارای بالاترین کیفیت آموزش بوده و نکات کاربردی را به کاربران آموزش دهند. همچنین ضمانت عملکرد و پشتیبانی محصولات هم توسط این مجموعه مورد تاکید و توجه می باشد. پس از دریافت محصول سفارش داده شده در صورت وجود هر مشکلی می توانید با شماره تماس ذکر شده در پشت جلد مجموعه آموزشی تماس حاصل فرمایید.

توجه 2: علت حذف سفارش به صورت پرداخت در محل: با توجه به مشکلات عدیده ای که برای سفارشات پرداخت در محل به وجود آمده است (از قبیل طولانی شدن مراحل ارسال به علت سیر مراحل اداری در این حالت، برگشتی بالا به علت عدم مراجعه مامورین اداره پست به آدرس مشتری، هزینه ارسال بیشتر به علت اخذ هزینه خدمات و ارزش افزوده از مشتری، عدم تحویل گیری سفارش از طرف برخی افراد بی مسئولیت و …) که نارضایتی مشتریان را به دنبال داشته است، از ابتدای سال 94 این حالت حذف شده و سفارش محصولات فقط به صورت پرداخت آنلاین مقدور می باشد. در این حالت سفارشات سریعتر و با هزینه کمتر به مشتریان ارسال شده و درصد برگشتی ها نیز نزدیک به صفر می باشد. جهت اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای خرید مراجعه فرمایید.

Check آموزش برنامه نویسی حرفه ای با FORTRAN 95 مشاوره و پشتیبانی: با تماس با بخش فروش شرکت مهندس یار با شماره 66576264 در صورتی که هر سوالی در ارتباط با نحوه سفارش محصولات و سایر خدمات مجموعه داشته باشید در خدمت شما می باشیم.

پشتیبانی مهندس یار


راهنمای خرید از وب سایت مهندس یار

عضویت در کانال تلگرام مهندس یار

صفحه اینستاگرام مهندس یار مهندسی عمران  آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی آموزش تعمیر خودرو و جوشکاری


آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح

آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح ویرایش سوم

این نرم افزار آموزشی مفاهیم مختلف درس های استاتیک و مقاومت مصالح را به صورت گرافیکی و با استفاده از انیمیشن و تصویر به صورت کاملاً مفهومی آموزش می دهد (100% به زبان فارسی، مالتی مدیا). همچنین با استفاده از ده ها مثال و مساله نمونه حل شده در این مجموعه آموزشی می توانید مهارت های لازم برای حل مسائل این درس های مهم را به دست آورید.

دانلود نمونه درس های آموزشی و مشاهده مشخصات کامل

 

مزیت های تکنولوژی آموزشی مالتی مدیا:

در این روش آموزشی به علت کار در محیط گرافیکی و تصویری، آموزش های ارائه شده برای کاربر کاملاً ملموس است. سرعت یادگیری و ماندگاری مطالب بیشتر بوده و کاربر می تواند در صورت نیاز به دفعات مطالب آموزشی را به سادگی مرور کند. در نتیجه به کارگیری این روش باعث کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت آموزش می گردد.


 

درباره نویسنده

وب سایت مهندس یار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی اطلاعات فنی مهندسی در کشور روزانه میزبان هزاران دانشجو و مهندس رشته های گوناگون می باشد. برای ادامه این راه نیازمند همکاری و همفکری شما عزیزان می باشیم.
با تشکر
مدیریت گروه نرم افزاری مهندس یار
تلفن مشاوره و ثبت سفارش: 02166576264

ارسال های دیگر | مشاهده وب سایت admin

 

2 نظر

 • مهدی

  با سلام و خسته نباشید.
  میخواستم ببینم حداقل سیستم مورد نیاز این نرم افزار ها چیه
  آیا با لب تابی که cpu ان core m هست جواب میده؟

   
 • saber

  slm
  ?shoma narmafzareh ansys simplorer ham darid

   
 

 

نظر خود را ارسال کنید

ضروری

ضروری

انتخابی