محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی برق

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی برق

******** ورود به قسمت مهندسی برق و الکترونیک فروشگاه مهندس یار ********

محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی مکانیک 

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی مکانیک 

******** ورود به قسمت مهندسی مکانیک فروشگاه مهندس یار ********

 

 
 

دانلود مقاله ارزيابی آزمايشگاهی كاربرد پوسته بادام در بتن سبك سازه ای

مهندس يار

در این مقاله سعی می شود نوعی از بتن سبك سازه ای معرفی گردد که اولا از لحاظ مشخصات فنی در محدوده استاندارد BS8110 قرار دارد ثانیا هزینه ساخت آن نسبت به دیگر بتن های سبك سازه ای بسیار ارزان می باشد ضمنا بخشی از نتایج آزمایشگاهی مطالعه تحقیقاتی كاربرد پوسته بادام ضایعاتی به عنوان سنگدانه درشت در بتن سبك ارائه می گردد. در این مقاله مقاومت فشاری، مقاومت چسبندگی، مدول الاستیسیته و رفتار تغییرمكان خمشی بتن ساخته شده از پوسته بادام بصورت نتیجه گیری بیان می شود.

اگرچه بتن حاوی پوسته بادام مدول الاستیسیته كمی دارد اما آزمایش تیر های در مقیاس بزرگ معلوم می كند كه شكست تحت بارهای طراحی قابل قبول است، بطوریكه نسبت های تغییر مكان خمشی دهانه بین 252 و 263 می باشد كه در محدوده مجاز آیین نامه BS8110  قرار دارد. نتایج تحقیقات آزمایشگاهی نشان می دهد كه كاربرد پوسته بادام به عنوان سنگدانه درشت برای تهیه بتن سبك سازه ای خصوصا برای ساخت سازه هایی با هزینه كم و همچنین برای استفاده در ناحیه های زلزله خیز راهكار خوبی می باشد.

مقاله ارزيابی آزمايشگاهی كاربرد پوسته بادام در بتن سبك سازه ای نوشته آقایان كيانوش سيامردی و دكتر محمدرضا احدی است که در 6 صفحه تنظیم شده است.


راهنمای خرید از وب سایت مهندس یار

عضویت در کانال تلگرام مهندس یار

صفحه اینستاگرام مهندس یار مهندسی عمران  آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی آموزش تعمیر خودرو و جوشکاری


آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح

آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح ویرایش سوم

این نرم افزار آموزشی مفاهیم مختلف درس های استاتیک و مقاومت مصالح را به صورت گرافیکی و با استفاده از انیمیشن و تصویر به صورت کاملاً مفهومی آموزش می دهد (100% به زبان فارسی، مالتی مدیا). همچنین با استفاده از ده ها مثال و مساله نمونه حل شده در این مجموعه آموزشی می توانید مهارت های لازم برای حل مسائل این درس های مهم را به دست آورید.

دانلود نمونه درس های آموزشی و مشاهده مشخصات کامل

 

مزیت های تکنولوژی آموزشی مالتی مدیا:

در این روش آموزشی به علت کار در محیط گرافیکی و تصویری، آموزش های ارائه شده برای کاربر کاملاً ملموس است. سرعت یادگیری و ماندگاری مطالب بیشتر بوده و کاربر می تواند در صورت نیاز به دفعات مطالب آموزشی را به سادگی مرور کند. در نتیجه به کارگیری این روش باعث کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت آموزش می گردد.


 

درباره نویسنده

وب سایت مهندس یار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی اطلاعات فنی مهندسی در کشور روزانه میزبان هزاران دانشجو و مهندس رشته های گوناگون می باشد. برای ادامه این راه نیازمند همکاری و همفکری شما عزیزان می باشیم.
با تشکر
مدیریت گروه نرم افزاری مهندس یار
تلفن مشاوره و ثبت سفارش: 02166576264

ارسال های دیگر | مشاهده وب سایت admin

 

 

 

نظر خود را ارسال کنید

ضروری

ضروری

انتخابی