محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی برق

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی برق

******** ورود به قسمت مهندسی برق و الکترونیک فروشگاه مهندس یار ********

محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی مکانیک 

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی مکانیک 

******** ورود به قسمت مهندسی مکانیک فروشگاه مهندس یار ********

 

 
 

دانلود مقاله Reconfigurable Computing

مهندس يار

دو روش اصلی در محاسبات مورد نیاز در اجرای الگوریتم ها وجود دارد. روش اول استفاده از تكنولوژی سخت افزاری است یعنی استفاده از ASIC ها. ASIC ها بطور خاص برای انجام محاسبات معینی طراحی و ساخته می شوند. آنها در اجرای محاسباتی كه برای آنها ساخته شده اند بسیار كارا و سریع هستند. اما بعد از ساخته شدن قابل تغییر و اصلاح نیستند. و برای تغییرات باید از نو طراحی شوند و IC های جدید در سیستم ها تعبیه شوند كه بعضا سخت افزار سیستم نیز باید از نو IC نو طراحی شوند و طراحی شود.
روش دوم استفاده از میكروپروسسور است كه بصورت نرم افزاری برنامه ریزی می شود. پردازنده برای انجام محاسبات باید یك سری دستورالعمل را به ترتیب اجرا كند. با برنامه ریزی مجدد سیستم، كاركرد آن عوض می شود بدون آنكه نیاز باشد سخت افزار را تغییر دهیم. اما این انعطاف پذیری به قیمت كاهش سرعت و افزایش زمان اجرای محاسبات نسبت به ASIC تمام می شود. محاسبات قابل پیكر بندی مجدد  می تواند این فاصله موجود بین سخت افزار و نرم افزار را برطرف كرده و بازده سیستم را بالا ببرد. وسایل قابل پیكر بندی مجدد شامل تعدادی FPGA هستند كه آنها نیز حاوی تعداد زیادی عناصر محاسباتی می باشند كه كاركرد آنها توسط تعدادی بیت تعیین می شود. این عناصر محاسباتی به عنوان بلوك های منطقی شناخته می شوند كه اتصالات بین آنها نیز می تواند برنامه ریزی شود. بنابراین مدارهای دیجیتال می توانند در این سخت افزار قابل پیكر بندی نگاشت گردند.

مقاله Reconfigurable Computing نوشته آقای علی اكبر سلطانلو از دانشگاه صنعتی اميركبير در 22 صفحه می باشد. که مباحث زیر را در خود گنجانده است:

 • كامپیوتر SRC-6e
 • معماری سخت افزار SRC-6e
 • مدل برنامه نویسی SRC-6e
 • كامپایلر MAP
 • پیاده سازیBenchmark بر روی SRC-6e
 • الگوریتم Tripple DES
 • الگوریتم DES Breake

راهنمای خرید از وب سایت مهندس یار

عضویت در کانال تلگرام مهندس یار

صفحه اینستاگرام مهندس یار مهندسی عمران  آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی آموزش تعمیر خودرو و جوشکاری


آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح

آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح ویرایش سوم

این نرم افزار آموزشی مفاهیم مختلف درس های استاتیک و مقاومت مصالح را به صورت گرافیکی و با استفاده از انیمیشن و تصویر به صورت کاملاً مفهومی آموزش می دهد (100% به زبان فارسی، مالتی مدیا). همچنین با استفاده از ده ها مثال و مساله نمونه حل شده در این مجموعه آموزشی می توانید مهارت های لازم برای حل مسائل این درس های مهم را به دست آورید.

دانلود نمونه درس های آموزشی و مشاهده مشخصات کامل

 

مزیت های تکنولوژی آموزشی مالتی مدیا:

در این روش آموزشی به علت کار در محیط گرافیکی و تصویری، آموزش های ارائه شده برای کاربر کاملاً ملموس است. سرعت یادگیری و ماندگاری مطالب بیشتر بوده و کاربر می تواند در صورت نیاز به دفعات مطالب آموزشی را به سادگی مرور کند. در نتیجه به کارگیری این روش باعث کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت آموزش می گردد.


 

درباره نویسنده

وب سایت مهندس یار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی اطلاعات فنی مهندسی در کشور روزانه میزبان هزاران دانشجو و مهندس رشته های گوناگون می باشد. برای ادامه این راه نیازمند همکاری و همفکری شما عزیزان می باشیم.
با تشکر
مدیریت گروه نرم افزاری مهندس یار
تلفن مشاوره و ثبت سفارش: 02166576264

ارسال های دیگر | مشاهده وب سایت admin

 

1 نظر

 • پورمنجمی

  بسیار خوب ودوست داشتنی

   
 

 

نظر خود را ارسال کنید

ضروری

ضروری

انتخابی