محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی برق

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی برق

******** ورود به قسمت مهندسی برق و الکترونیک فروشگاه مهندس یار ********

محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی مکانیک 

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی مکانیک 

******** ورود به قسمت مهندسی مکانیک فروشگاه مهندس یار ********

 

 
 

دانلود مقاله مزايا و كاربرد بتن خود تراكم

بتن خود تراکم نخست در سال 1986 توسط H.okamura در ژاپن پیشنهاد گردید و در سال 1988 این نوع بتن در کارگاه ساخته شد و نتایج قابل قبولی را از نظر خواص فیزیکی و مکانیکی بتن ارائه داد. مقالات متعددی در ارتباط با توسعه بتن خود تراکم در دنیا ارائه شد امروزه بتن خود تراکم همزمان با کشور ژاپن در مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی کشورهای اروپایی، کانادا و امریکا تحت عنوان  self – consolidating concrete  موضوع بحث بررسی و اجرای سازه های بتنی است.

بتن خود متراكم (SCC) نسل جدید بتن است كه نیاز به استفاده از لرزاننده ندارد وتحت تاثیر وزن خود متراكم می شود. از این بتن (SCC) بتن خود متراكم میتوان در محل های با تراكم زیاد آرماتور كه ویبره كردن بتن های سنتی در این ناحیه مشكل است، استفاده كرد كه در نتیجه آن شاهد كیفیت بالای محصول نهایی خواهیم بود. و از طرفی كاربرد بتن مقاومت بالا (HSC) در سازه ها موجب كاهش سطح مقطع اعضا و افزایش فضای مفید بیشتر در طرح های معماری می شود ، اما همانگونه كه می دانیم با افزایش مقاومت بتن، سازه دارای شكست تردتری می شود.در این حالت كاربرد بتن خود تراكم كه مقا ومت قابل قبولی دارد پیشنهاد می شود كه در این حالت مقادیر خیز و عرض ترك خوردگی بتن تا مرحله سرویس پایین تر از مقادیر مجاز و كمتر از بتن معمولی می باشد.

مقاله مزايا و كاربرد بتن خود تراكم نوشته آقایان حامد مخدومی درميان، محسن راشكی، وحيد گرگيج می باشد که در 14 صفحه نگارش شده است.


راهنمای خرید از وب سایت مهندس یار

عضویت در کانال تلگرام مهندس یار

صفحه اینستاگرام مهندس یار مهندسی عمران  آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی آموزش تعمیر خودرو و جوشکاری


آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح

آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح ویرایش سوم

این نرم افزار آموزشی مفاهیم مختلف درس های استاتیک و مقاومت مصالح را به صورت گرافیکی و با استفاده از انیمیشن و تصویر به صورت کاملاً مفهومی آموزش می دهد (100% به زبان فارسی، مالتی مدیا). همچنین با استفاده از ده ها مثال و مساله نمونه حل شده در این مجموعه آموزشی می توانید مهارت های لازم برای حل مسائل این درس های مهم را به دست آورید.

دانلود نمونه درس های آموزشی و مشاهده مشخصات کامل

 

مزیت های تکنولوژی آموزشی مالتی مدیا:

در این روش آموزشی به علت کار در محیط گرافیکی و تصویری، آموزش های ارائه شده برای کاربر کاملاً ملموس است. سرعت یادگیری و ماندگاری مطالب بیشتر بوده و کاربر می تواند در صورت نیاز به دفعات مطالب آموزشی را به سادگی مرور کند. در نتیجه به کارگیری این روش باعث کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت آموزش می گردد.


 

درباره نویسنده

وب سایت مهندس یار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی اطلاعات فنی مهندسی در کشور روزانه میزبان هزاران دانشجو و مهندس رشته های گوناگون می باشد. برای ادامه این راه نیازمند همکاری و همفکری شما عزیزان می باشیم.
با تشکر
مدیریت گروه نرم افزاری مهندس یار
تلفن مشاوره و ثبت سفارش: 02166576264

ارسال های دیگر | مشاهده وب سایت admin

 

3 نظر

 • افشین

  من از نطر مالی وضعیت خوبی ندارم لطفا اگه امکانش هست مقالات عمرانی را به ایمیل من رایگان ارسال نمایید.afshin.dorvan@gmail.com

   
 • sina

  با سلام
  ممنون از لطفتون سایت به درد بخوری دارید

  به درد بخور بود

   
 • حسین

  آقا مهندس دستت درد نکنه خدا خیرت بده مرسسسسسی.:)))

   
 

 

نظر خود را ارسال کنید

ضروری

ضروری

انتخابی