محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی برق

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی برق

******** ورود به قسمت مهندسی برق و الکترونیک فروشگاه مهندس یار ********

محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی مکانیک 

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی مکانیک 

******** ورود به قسمت مهندسی مکانیک فروشگاه مهندس یار ********

 

 
 

دانلود مقاله سنسور های ENose (بینی الکترونیکی)

مهندس يار

بشر همواره جهت حفظ سلامت خود و افزایش راندمان، سعی در ساخت سیستم های هوشمندی كرده است تا در موارد خاص به كمكش آیند. بینی الكترونیكی (ENose) یكی از این سیستم هاست كه جرقه آن پس از احساس نیاز انسان به چنین سیستمی زده شد.
بدون شك سیستم های سنسوری موجود در بدن انسان، بی نقص ترین و كاملترین سیستم های سنسوری می باشند. به همین خاطر بشر جهت ساخت سیستم های سنسوری سعی در الگو برداری از این نمونه كامل دارد.
مقاله سنسور های ENose توسط آقایان قاسم حیدری و احسان شایسته نژاد نگارش شده است و به معرفی ENose یا بینی الكترونیكی پرداخته است. این مقاله ابتدا شرح مختصری از سیستم بویایی انسان را ارائه می دهد و پس از آن ویژگی های خاص پلیمرهای مورد استفاده در سنسورهای ENose را بررسی می كند. پس از بررسی عملكرد كلی ENose، در مورد فن آوری های به كار رفته در آن و نسل های مختلف آن تاكنون و كاربرد های این تكنولوژی در موارد گوناگون صحبت خواهیم كرد.


راهنمای خرید از وب سایت مهندس یار

عضویت در کانال تلگرام مهندس یار

صفحه اینستاگرام مهندس یار مهندسی عمران  آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی آموزش تعمیر خودرو و جوشکاری


آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح

آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح ویرایش سوم

این نرم افزار آموزشی مفاهیم مختلف درس های استاتیک و مقاومت مصالح را به صورت گرافیکی و با استفاده از انیمیشن و تصویر به صورت کاملاً مفهومی آموزش می دهد (100% به زبان فارسی، مالتی مدیا). همچنین با استفاده از ده ها مثال و مساله نمونه حل شده در این مجموعه آموزشی می توانید مهارت های لازم برای حل مسائل این درس های مهم را به دست آورید.

دانلود نمونه درس های آموزشی و مشاهده مشخصات کامل

 

مزیت های تکنولوژی آموزشی مالتی مدیا:

در این روش آموزشی به علت کار در محیط گرافیکی و تصویری، آموزش های ارائه شده برای کاربر کاملاً ملموس است. سرعت یادگیری و ماندگاری مطالب بیشتر بوده و کاربر می تواند در صورت نیاز به دفعات مطالب آموزشی را به سادگی مرور کند. در نتیجه به کارگیری این روش باعث کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت آموزش می گردد.


 

درباره نویسنده

وب سایت مهندس یار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی اطلاعات فنی مهندسی در کشور روزانه میزبان هزاران دانشجو و مهندس رشته های گوناگون می باشد. برای ادامه این راه نیازمند همکاری و همفکری شما عزیزان می باشیم. با تشکر مدیریت گروه نرم افزاری مهندس یار تلفن مشاوره و ثبت سفارش: 02166576264

ارسال های دیگر | مشاهده وب سایت admin

 

2 نظر

  • علی

    سلام ، لطفا اگر مقاله ای در مورد سنسورها در رباط دارید برای من توی وبلاگ بزارید.ممنون

     
  • شهباز

    آقا دست شما درد نکنه خیلی به کارم اومد لطف کردین

     
 

 

نظر خود را ارسال کنید

ضروری

ضروری

انتخابی