محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی برق

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی برق

******** ورود به قسمت مهندسی برق و الکترونیک فروشگاه مهندس یار ********

محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی مکانیک 

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی مکانیک 

******** ورود به قسمت مهندسی مکانیک فروشگاه مهندس یار ********

 

 
 

دانلود رایگان فیلم آموزش Hspice به زبان فارسی

دانلود فیلم آموزش hspice
دانلود رایگان منابع و مطالب آموزشی، یکی از اهداف اولیه تاسیس مهندس یار بوده و هست. بر همین اساس، در 3 سال اول فعالیت وب سایت مهندس یار، بیش از 740 مطلب، مقاله، جزوه، نرم افزار و مبحث آموزشی به صورت دانلود رایگان بر روی این وب سایت قرار گرفت که مورد استقبال بسیاری از دانشجویان و مهندسان واقع شده است. در ادامه همین روند قصد داریم مطالب آموزشی رایگان مورد نیاز مخاطبان عزیز مهندس یار را تا حد امکان آماده کرده و در صورت تایید کیفیت لازم بر روی وب سایت مهندس یار قرار دهیم.
فیلم آموزش نرم افزار HSpice به زبان فارسی نام اولین مطلب رایگان از سری جدید مطالب دانلودی مهندس یار می باشد که در این قسمت مشاهده می فرمایید. همانطور که می دانید نرم افزار Hspice از جمله نرم افزارهای بسیار مهم رشته مهندسی برق گرایش الکترونیک می باشد و نقش بسیار مهمی در طراحی و تحلیل مدارهای الکتریکی دارد.

آموزش hspice
این فیلم های آموزشی که توسط آقای مهندس علی نظارتی تهیه شده است منبع بسیار خوبی برای یادگیری این نرم افزار بسیار مهم و کاربردی بوده و بسیاری از نیازهای دانشجویان در سطح مقدماتی تا متوسط را برطرف خواهد ساخت. تقسیم ولتاژ، شبیه سازی مدار high pass filter، پاسخ فرکانسی یک تقویت کننده، شبیه سازی آسیلیتور Bubba، تکنولوژی CMOS، بهینه سازی از جمله مفاهیم آموزش داده شده در این فیلم ها می باشند.

در ادامه می توانید این فیلم ها را به صورت رایگان دانلود فرمایید:

دانلود قسمت اول

دانلود قسمت دوم 

دانلود قسمت سوم


راهنمای خرید از وب سایت مهندس یار

عضویت در کانال تلگرام مهندس یار

صفحه اینستاگرام مهندس یار مهندسی عمران  آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی آموزش تعمیر خودرو و جوشکاری


آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح

آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح ویرایش سوم

این نرم افزار آموزشی مفاهیم مختلف درس های استاتیک و مقاومت مصالح را به صورت گرافیکی و با استفاده از انیمیشن و تصویر به صورت کاملاً مفهومی آموزش می دهد (100% به زبان فارسی، مالتی مدیا). همچنین با استفاده از ده ها مثال و مساله نمونه حل شده در این مجموعه آموزشی می توانید مهارت های لازم برای حل مسائل این درس های مهم را به دست آورید.

دانلود نمونه درس های آموزشی و مشاهده مشخصات کامل

 

مزیت های تکنولوژی آموزشی مالتی مدیا:

در این روش آموزشی به علت کار در محیط گرافیکی و تصویری، آموزش های ارائه شده برای کاربر کاملاً ملموس است. سرعت یادگیری و ماندگاری مطالب بیشتر بوده و کاربر می تواند در صورت نیاز به دفعات مطالب آموزشی را به سادگی مرور کند. در نتیجه به کارگیری این روش باعث کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت آموزش می گردد.


 

درباره نویسنده

وب سایت مهندس یار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی اطلاعات فنی مهندسی در کشور روزانه میزبان هزاران دانشجو و مهندس رشته های گوناگون می باشد. برای ادامه این راه نیازمند همکاری و همفکری شما عزیزان می باشیم. با تشکر مدیریت گروه نرم افزاری مهندس یار تلفن مشاوره و ثبت سفارش: 02166576264

ارسال های دیگر | مشاهده وب سایت admin

 

 

 

نظر خود را ارسال کنید

ضروری

ضروری

انتخابی