محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی برق

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی برق

******** ورود به قسمت مهندسی برق و الکترونیک فروشگاه مهندس یار ********

محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی مکانیک 

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی مکانیک 

******** ورود به قسمت مهندسی مکانیک فروشگاه مهندس یار ********

 

 
 

دانلود فیلم آموزشی BMS مدیریت هوشمند ساختمان

آموزش bms
BMS مخفف عبارت Building Management System به معنای مدیریت هوشمند ساختمان می باشد. BMS اخیراً جایگاه ویژه ای در ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری پیدا کرده و تبدیل به یکی از مهم ترین پارامترهای تعیین کیفیت یک ساختمان شده است.
به طور اجمالی BMS را می توان به صورت مجموعه تجهیزات و سیستم هایی مدیریت خودکار شرایط محیطی یک ساختمان تعریف نمود. این شرایط محیطی می توانند عناصری مانند دمای داخل و همچنین میزان روشنایی اتاق ها و محیط مسکونی، سیستم های امنیتی و اطفای حریق و همچنین تجهیزات الکتریکی مانند دوربین های مدار بسته و حتی آیفون های یک مجتمع باشند.

تجهیزات BMS

با استفاده از سیستم های پیشرفته BMS یا مدیریت هوشمند ساختمان می توان از راه دور و از طریق اپلیکیشن های کاربردی نصب شده بر روی تلفن همراه، تمامی عناصر گفته شده را مدیریت کرده و برای مثال روشن و یا خاموش نمود. همچنین در صورت حضور در داخل مجتمع می توان از طریق کنترل از راه دور عملکرد سیستم تهویه مطبوع و سیستم های امنیتی مانند دوربین مدار بسته را کنترل کرد. تمامی فرایندهای ذکر شده از طریق یک سیستم مرکزی کامپیوتری برنامه ریزی شده کنترل و مدیریت می شود.

مدیریت هوشمند ساختمان

مبحث BMS زیر مجموعه ای از مهندسی برق می باشد اما برای طراحی یک سیستم BMS کاربردی باید اطلاعات خوبی از مبحث hvac (تهویه مطبوع) و اتوماسیون نیز داشته باشید.
در این فیلم های آموزشی که به زبان اصلی می باشند با مبحث bms به صورت فیلم آموزشی و انیمیشن آشنا خواهید شد. در فیلم آموزشی اول مبحث bms از ابتدا به صورت بنیادی تشریح شده و اجزای آن معرفی خواهد شد:

دانلود فیلم آموزشی bms

در فیلم آموزشی دوم ویژگی های یک نمونه از خانه هوشمند طراحی و ساخته شده معرفی شده و مورد بررسی قرار می گیرد.

دانلود فیلم آموزشی bms

آموزش BMS

در فیلم آموزشی سوم هم آینده خانه های هوشمند و تکنولوژی های در حال کار مورد بحث قرار خواهد گرفت.

دانلود فیلم آموزشی bms

در نهایت و در قسمت چهارم یک اسلاید پاورپوینت بسیار زیبا و کاربردی در رابطه با نحوه اتصال قطعات و سیستم های تشکیل دهنده یک سیستم bms و اجزای آن به صورت کاربردی قرار داده شده است:
دانلود اسلاید آموزشی bms

دانلود فیلم آموزشی BMS


راهنمای خرید از وب سایت مهندس یار

عضویت در کانال تلگرام مهندس یار

صفحه اینستاگرام مهندس یار مهندسی عمران  آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی آموزش تعمیر خودرو و جوشکاری


آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح

آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح ویرایش سوم

این نرم افزار آموزشی مفاهیم مختلف درس های استاتیک و مقاومت مصالح را به صورت گرافیکی و با استفاده از انیمیشن و تصویر به صورت کاملاً مفهومی آموزش می دهد (100% به زبان فارسی، مالتی مدیا). همچنین با استفاده از ده ها مثال و مساله نمونه حل شده در این مجموعه آموزشی می توانید مهارت های لازم برای حل مسائل این درس های مهم را به دست آورید.

دانلود نمونه درس های آموزشی و مشاهده مشخصات کامل

 

مزیت های تکنولوژی آموزشی مالتی مدیا:

در این روش آموزشی به علت کار در محیط گرافیکی و تصویری، آموزش های ارائه شده برای کاربر کاملاً ملموس است. سرعت یادگیری و ماندگاری مطالب بیشتر بوده و کاربر می تواند در صورت نیاز به دفعات مطالب آموزشی را به سادگی مرور کند. در نتیجه به کارگیری این روش باعث کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت آموزش می گردد.


 

درباره نویسنده

وب سایت مهندس یار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی اطلاعات فنی مهندسی در کشور روزانه میزبان هزاران دانشجو و مهندس رشته های گوناگون می باشد. برای ادامه این راه نیازمند همکاری و همفکری شما عزیزان می باشیم. با تشکر مدیریت گروه نرم افزاری مهندس یار تلفن مشاوره و ثبت سفارش: 02166576264

ارسال های دیگر | مشاهده وب سایت admin

 

 

 

نظر خود را ارسال کنید

ضروری

ضروری

انتخابی