محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی برق

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی برق

******** ورود به قسمت مهندسی برق و الکترونیک فروشگاه مهندس یار ********

محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی مکانیک 

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی مکانیک 

******** ورود به قسمت مهندسی مکانیک فروشگاه مهندس یار ********

 

 
 

دانلود آموزش تولباکس SimElectronics به زبان فارسی

آموزش simelectronics در متلب

در ادامه قرار دادن مطالب آموزشی مهندسی برق در زمینه نرم افزار Matlab و سیمولینک به صورت دانلود رایگان، در این بخش با  فیلم آموزشی تولباکس SimElectronics به زبان فارسی در خدمت شما هستیم.

تولباکس SimElectronics یکی از جعبه ابزارهای محیط سیمولینک (زیر مجموعه نرم افزار متلب) می باشد که از آن برای مدلسازی و شبیه سازی (Simulation) سیستم های الکترومکانیکی و الکتریکی استفاده می گردد و گسترش دهنده قابلیت فیزیکی خانواده سیمولینک می باشد. این تولباکس با بلوک هایی که دارد امکان مدلسازی سیستم های الکترومکانیکی و الکتریکی را با سرعت و دقت فراهم می سازد.

آموزش متلب سیمولینک

از جمله موارد آموزش داده شده در این فیلم آموزشی می توان به آشنایی با جعبه ابزار simelectronics ، مدل کردن موج مثلثی، مدل کردن یک موتور DC و حل گر های سیمولینک اشاره نمود. این فیلم های آموزشی قسمتی از بسته جامع آموزش Matlab و Simulink ویژه مهندسی برق به زبان فارسی هستند که در اینجا برای دانلود رایگان شما عزیزان فراهم نموده ایم:

دانلود قسمت اول   دانلود قسمت دوم   دانلود قسمت سوم   دانلود قسمت چهارم

 

 


راهنمای خرید از وب سایت مهندس یار

عضویت در کانال تلگرام مهندس یار

صفحه اینستاگرام مهندس یار مهندسی عمران  آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی آموزش تعمیر خودرو و جوشکاری


آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح

آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح ویرایش سوم

این نرم افزار آموزشی مفاهیم مختلف درس های استاتیک و مقاومت مصالح را به صورت گرافیکی و با استفاده از انیمیشن و تصویر به صورت کاملاً مفهومی آموزش می دهد (100% به زبان فارسی، مالتی مدیا). همچنین با استفاده از ده ها مثال و مساله نمونه حل شده در این مجموعه آموزشی می توانید مهارت های لازم برای حل مسائل این درس های مهم را به دست آورید.

دانلود نمونه درس های آموزشی و مشاهده مشخصات کامل

 

مزیت های تکنولوژی آموزشی مالتی مدیا:

در این روش آموزشی به علت کار در محیط گرافیکی و تصویری، آموزش های ارائه شده برای کاربر کاملاً ملموس است. سرعت یادگیری و ماندگاری مطالب بیشتر بوده و کاربر می تواند در صورت نیاز به دفعات مطالب آموزشی را به سادگی مرور کند. در نتیجه به کارگیری این روش باعث کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت آموزش می گردد.


 

درباره نویسنده

وب سایت مهندس یار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی اطلاعات فنی مهندسی در کشور روزانه میزبان هزاران دانشجو و مهندس رشته های گوناگون می باشد. برای ادامه این راه نیازمند همکاری و همفکری شما عزیزان می باشیم.
با تشکر
مدیریت گروه نرم افزاری مهندس یار
تلفن مشاوره و ثبت سفارش: 02166576264

ارسال های دیگر | مشاهده وب سایت admin

 

 

 

نظر خود را ارسال کنید

ضروری

ضروری

انتخابی