محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی برق

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی برق

******** ورود به قسمت مهندسی برق و الکترونیک فروشگاه مهندس یار ********

محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی مکانیک 

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی مکانیک 

******** ورود به قسمت مهندسی مکانیک فروشگاه مهندس یار ********

 

 
 

بازاریابی اینترنتی – راهنمای خرید آنلاین

مهندس یار
راهنماي خريد آنلاين :
براي اينكه شما هم بتوانيد خريدي از طريق وب داشته باشيد ميبايست ابتدا در يكي از بانك هاي عضو شتاب (در حال حاضر اكثر بانك ها از سيستم شتاب پشتيباني مي كنند) عضو بوده و عابربانك خود را از بانك دريافت نماييد . سپس با استفاده از دستگاه هاي خودپرداز رمز دوم خود را فعال نماييد . حال كافيست به فروشگاه هاي مختلف در وب مراجعه كرده و پس از انتخاب محصول از طريق درگاه هاي پرداخت بانك هاي مختلف هزينه محصول را پرداخت نماييد .

براي پرداخت شما مي بايست شماره كارت ، رمز دوم ، رمز CCV2 يا همان عدد 4 رقمي پشت كارت ، تاريخ انقضاي كارت را وارد نماييد تا پرداخت صورت پذيرد . دقت نماييد رمز دوم خود را دور از دسترس ديگران قرار دهيد . چون هركس به اطلاعات مندرج در بالا دسترسي داشته باشد بدون كارت شما نيز مي تواند از حساب شما پول برداشت نمايد . بنابراين توصيه اكيد مي شود رمز دوم خود را هر چند وقت بكبار تعويض نماييد تا مورد سوء استفاده ديگران قرار نگيرد .

سامانه هاي خريد آنلاين :
سامانه هاي خريد آنلاين يا درگاه هاي پرداخت از طريق بانك ها در اختيار وب سايت ها قرار ميگيرد تا از طريق آن بتوانند هزينه هاي واريزي مشتريان را به حساب خود منتقل كنند . شما با درخواست واريز وجه وارد وب سايت بانك مربوطه شده و از طريق فرم روبرو مشخصات خود را وارد مي نماييد و مبلغ مورد نظر از كارت شما به حساب شخص فروشنده ارسال مي شود . دقت داشته باشيد كه صفحه شما مربوط به بانك مورد نظر باشد . از وارد كردن اطلاعات خود در صفحات متفرقه جداً خودداري نماييد كه اين صفحات جز سرقت اطلاعات شما و برداشت غير مجاز از حساب شما هيچ هدفي در نظر ندارند .
علاوه بر درگاه هاي پرداخت بانك هاي معتبر سامانه هايي براي پرداخت آنلاين ايجاد گرديده اند كه واسط بين بانك و مشتري هستند . اين شركت ها درگاه پرداخت خود را در اختيار مديران سايت ها (وب مستر ها) قرار داده و واريزي هاي كاربران وب سايت مذكور به حساب اين شركت ها واريز مي شود . اين شركت ها در قبال دريافت كارمزد خود هزينه هاي واريز شده را به حساب شخصي وبمستر انتقال مي دهند . اين سامانه ها كمك بسياري به صاحبان فروشگاه ها مي كنند . بسياري از فروشگاه ها تازه تاسيس و كوچك هستند و توانايي لازم براي دريافت درگاه پرداخت بانك ها را ندارند و يا هزينه آن براي اين وبمستر ها مقرون به صرفه نيست. بنابراين استفاده از درگاه هاي پرداخت اينچنيني بسيار به آنها كمك خواهد نمود .
نكته مهم در كليه نقل و انتقالات مالي امنيت معاملات است و اينكه شخص به سامانه اعتماد كافي را داشته باشد و بداند كه در اين سامانه پولش هدر نخواهد رفت . در صورتي كه شما به يك سامانه اعتماد نداشته باشيد مسلماً از آن براي پرداخت خود استفاده نمي كنيد . در اين بين شركت هاي مختلف مي كوشند تا با ارائه تضمين هاي لازم مشتريان خود را متقاعد به ايمن بودن سامانه نمايند .
براي اين منظور مي بايست سامانه در هنگام ثبت نام مديران سايت جهت اخذ درگاه پرداخت كليه اطلاعات شخصي و حقيقي طرف مقابل را تاييد نمايد تا در صورتي كه فروشنده قصد سوء استفاده از خريداران را داشته باشد بتواند پيگيري هاي قضايي لازم را انجام دهد .
همچنين استفاده از پروتكل امن HTTPS بجاي HTTP مي تواند اعتبار يك وب سايت را نشان دهد .گواهي نامه SSL براي وب سايت ها نشان دهنده امن بودن وب سايت مذكور مي باشد كه بدين ترتيب وب سايت مورد نظر بجاي آدرس http://www.site.com به صورت https://www.site.com اجرا خواهد شد . تمامي سامانه ها و درگاه هاي پرداخت از پروتكل امن https استفاده مي كنند .


راهنمای خرید از وب سایت مهندس یار

عضویت در کانال تلگرام مهندس یار

صفحه اینستاگرام مهندس یار مهندسی عمران  آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی آموزش تعمیر خودرو و جوشکاری


آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح

آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح ویرایش سوم

این نرم افزار آموزشی مفاهیم مختلف درس های استاتیک و مقاومت مصالح را به صورت گرافیکی و با استفاده از انیمیشن و تصویر به صورت کاملاً مفهومی آموزش می دهد (100% به زبان فارسی، مالتی مدیا). همچنین با استفاده از ده ها مثال و مساله نمونه حل شده در این مجموعه آموزشی می توانید مهارت های لازم برای حل مسائل این درس های مهم را به دست آورید.

دانلود نمونه درس های آموزشی و مشاهده مشخصات کامل

 

مزیت های تکنولوژی آموزشی مالتی مدیا:

در این روش آموزشی به علت کار در محیط گرافیکی و تصویری، آموزش های ارائه شده برای کاربر کاملاً ملموس است. سرعت یادگیری و ماندگاری مطالب بیشتر بوده و کاربر می تواند در صورت نیاز به دفعات مطالب آموزشی را به سادگی مرور کند. در نتیجه به کارگیری این روش باعث کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت آموزش می گردد.


 

درباره نویسنده

وب سایت مهندس یار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی اطلاعات فنی مهندسی در کشور روزانه میزبان هزاران دانشجو و مهندس رشته های گوناگون می باشد. برای ادامه این راه نیازمند همکاری و همفکری شما عزیزان می باشیم.
با تشکر
مدیریت گروه نرم افزاری مهندس یار
تلفن مشاوره و ثبت سفارش: 02166576264

ارسال های دیگر | مشاهده وب سایت admin

 

1 نظر

  • سعید نامی

    ممنون.
    اگه امکانش هست مطالب بیشتری در این مورد قرار بدید

     
 

 

نظر خود را ارسال کنید

ضروری

ضروری

انتخابی