محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی برق

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی برق

******** ورود به قسمت مهندسی برق و الکترونیک فروشگاه مهندس یار ********

محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی مکانیک 

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی مکانیک 

******** ورود به قسمت مهندسی مکانیک فروشگاه مهندس یار ********

 

 
 

آموزش جامع Solidworks 2017 به زبان فارسی + لینک دانلود

آموزش جامع solidworks 2017
حدوداً پانزده سال از ورود نرم افزار Solidworks به کشورمان می گذرد. سالیدورک از همان سال های ابتدایی به شدت مورد استقبال افراد شاغل در صنعت و در زمینه طراحی و مدلسازی قطعات قرار گرفت، به صورتی که توانست به سرعت جای نرم افزار رقیب یعنی Mechanical desktop را اشغال کند. در طی این سال ها Solidworks به تدریج به امکانات خود افزوده به صورتی که در حال حاضر می تواند تمام نیازهای یک مجموعه تولید کننده قطعات مکانیکی در زمینه مدلسازی قطعات، طراحی مکانیزم ها، ایجاد مجموعه های مونتاژی، تهیه نقشه های کارگاهی از قطعات، طراحی قالب و … را پاسخگو باشد. با وجود اینکه برای شروع به کار با Solidworks پیش نیاز خاصی لازم نیست و هر فردی که به صورت مقدماتی با نقشه کشی صنعتی آشنا باشد می تواند کار باسالیدورکز را شروع کند، برای انجام پروژه های پیشرفته تر و مدل های سنگین تر بسیاری از کاربران سالیدورک دچار مشکل می شوند. علت این امر هم کم بودن منابع آموزشی Solidworks که با دیدگاه صنعتی و حرفه ای تهیه شده باشند است و کمبود چنین مجموعه ای کاملاً به چشم می خورد.

در این قسمت قصد داریم کامل ترین مجموعه آموزش Solidworks به زبان فارسی را به شما معرفی نماییم. در این محصول که تولید شرکت مکانیک نوین می باشد در طی 19 ساعت آموزش و بیش از 200 مبحث آموزشی از سطح مقدماتی تا حرفه ای نحوه کار با نرم افزار Solidworks 2017 را فرا خواهید گرفت. با توجه به اینکه مولفان این مجموعه از تجربه چندین ساله خود در صنعت برای تالیف این مجموعه استفاده کرده اند با مشاهده فیلم های آموزشی این محصول از گذراندن هرگونه دوره و آموزش تکمیلی بی نیاز خواهید شد و می توانید در هر شرکت و مجموعه صنعتی مشغول به کار شوید.  همچنین نسخه کامل نرم افزار Solidworks 2017 همراه با راهنمای نصب در این مجموعه قرار گرفته است. عناوین سرفصل های آموزشی سالیدورکز به صورت زیر می باشد:

ایجاد انواع ترسیمه (شکل های) دو بعدی در محیط Sketch، تبدیل ترسیمه های دو بعدی به مدل های سه بعدی در محیط Part Design با استفاده از مجموعه دستورات Features، ویرایش انواع مدل های سه بعدی جهت رسیدن به حالت مطلوب، ایجاد عناصر هندسی مرجع (مانند صفحات کاری)، مونتاژ قطعات در محیط کاری Assembly Design، شبیه سازی حرکت مکانیزم ها و بررسی تداخل قطعات، تهیه نقشه های ساخت از قطعات در محیط Drawing (اندازه گذاری، تهیه انواع نماها، تلورانس گذاری، ایجاد علامت های مهندسی در نقشه)، مدلسازی قطعاتی که به روش ورقکاری تهیه می شوند (Sheetmetal)، کار با بلوک ها، طراحی و تحلیل مکانیزم ها، طراحی سطوح انحنا دار (Surface)، فرمول نویسی، طراحی قطعات سازه ای دارای اتصالات جوشی (Weldment)، طراحی قالب (Mold Design)، تحلیل های مهندسی، قطعات استاندارد.

عناوین پروژه های عملی آموزشی این مجموعه نیز عبارتند از: ایجاد شکل دو بعدی شاتون، ایجاد مدل سه بعدی شاتون از روی آن، مونتاژ قطعات و ایجاد یک موتور شعاعی، مدلسازی سه بعدی قلاب یک جرثقیل، مدلسازی و مونتاژ قطعات موتور یک موتور سیکلت، طراحی قاب میانی دوچرخه، مدلسازی فنر سه بعدی، طراحی سطوح یک بطری، ایجاد سازه جک اتوموبیل، طراحی قالب بدنه دستگاه دریل، تحلیل تنش خرپا و چند مدل سه بعدی، آنالیز مودال و پاسخ گذرای حلقه بسکتبال، تحلیل انتفال حرارت پایا و گذرای چیپ الکترونیکی.

این محصول در قالب دو پکیج مقدماتی تا متوسط و سطح پیشرفته به فروش می رسد که عناوین هر سطح به صورت زیر می باشد:

سطح مقدماتی تا متوسط (آموزش در محیط 2017 و 2016) همراه با نسخه کامل نرم افزار 2017:

*** دانلود نمونه آموزشی اول ***

*** دانلود نمونه آموزشی دوم ***

*** دانلود نمونه آموزشی سوم ***

 آموزش solidworks 2017آموزش solidwork 2017آموزش سالیدورکز 2017
آموزش طراحی دو بعدی sketch در سالیدورک 2017
مدلسازی سه بعدی در solidworks 2017
پروژه مدلسازی قلاب در سالیدورکز 2017
مدلسازی در solidworks

مونتاژ در سالیدورکز

 به زبان فارسی خرید آموزش solidworks

سفارش محصول و پرداخت آنلاین با مبلغ 24000 تومان ( تخفیف در هزینه پستی+ ارسال سریع تر):

solidworks

پرداخت آنلاین با تخفیف ویژه

همچنین برای خرید لینک های دانلود این مجموعه آموزشی با قیمت 24000 تومان روی گزینه زیر کلیک نمایید. توجه کنید که لینک دانلود فقط شامل درس های آموزشی بوده و شامل اصل نرم افزار نمیگردد::

فروشگاه مهندس یار

عناوین آموزش solidworks 2016 سطح پیشرفته نیز به صورت زیر می باشد (کل آموزش این پکیج در محیط 2016 است):

*** دانلود نمونه آموزشی اول ***

*** دانلود نمونه آموزشی دوم ***

*** دانلود نمونه آموزشی سوم ***

آموزش پیشرفته solidworks
آموزش سالیدورک پیشرفته
طراحی فنر در سالیدورک
آموزش solidworks
نقشه کشی در سالیدورکز
طراحی سازه در solidworks
طراحی سطوح در سالیدورک
طراحی قالب در solidwork
طراحی چرخدنده در سالیدورک
طراحی مکانیزم در solidworks
ورقکاری در سالیدورکز
آنالیز مودال و تحلیل تنش در سالیدورک
انتقال حرارت در solidworks
خرید آموزش پیشرفته solidworks

 

سفارش محصول و پرداخت آنلاین با مبلغ 24000 تومان ( تخفیف در هزینه پستی+ ارسال سریع تر):

solidworks

پرداخت آنلاین با تخفیف ویژه

وضعیت کالا: موجود Check آموزش برنامه نویسی حرفه ای با FORTRAN 95

همچنین برای خرید لینک های دانلود این مجموعه آموزشی با قیمت 24000 تومان روی گزینه زیر کلیک نمایید:

فروشگاه مهندس یار

در نهایت برای کسانی که قصد سفارش هر دو مجموعه فوق به صورت همزمان را دارند توصیه می کنیم بسته جامع آموزش solidworks 2016 شامل هر دو سطح مقدماتی تا متوسط و پیشرفته را به تخفیف ویژه و قیمت 39800 تومان با استفاده از دکمه خرید آنلاین زیر تهیه فرمایند:

solidworks

همچنین برای خرید لینک های دانلود بسته جامع این مجموعه آموزشی با قیمت 39800 تومان روی گزینه زیر کلیک نمایید. توجه کنید که لینک دانلود فقط شامل درس های آموزشی بوده و شامل اصل نرم افزار نمیگردد:

فروشگاه مهندس یار

 Check آموزش برنامه نویسی حرفه ای با FORTRAN 95 توجه 1: محصولات معرفی شده از سمت مهندس یار، به دقت از میان ده ها محصول موجود در بازار انتخاب می شوند، به طوری که اولاً دارای بالاترین کیفیت آموزش بوده و نکات کاربردی را به کاربران آموزش دهند. همچنین ضمانت عملکرد و پشتیبانی محصولات هم توسط این مجموعه مورد تاکید و توجه می باشد. پس از دریافت محصول سفارش داده شده در صورت وجود هر مشکلی می توانید با شماره تماس ذکر شده در پشت جلد مجموعه آموزشی تماس حاصل فرمایید.

Check آموزش برنامه نویسی حرفه ای با FORTRAN 95 توجه 2: علت حذف سفارش به صورت پرداخت در محل: با توجه به مشکلات عدیده ای که برای سفارشات پرداخت در محل به وجود آمده است (از قبیل طولانی شدن مراحل ارسال به علت سیر مراحل اداری در این حالت، برگشتی بالا به علت عدم مراجعه مامورین اداره پست به آدرس مشتری، هزینه ارسال بیشتر به علت اخذ هزینه خدمات و ارزش افزوده از مشتری، عدم تحویل گیری سفارش از طرف برخی افراد بی مسئولیت و …) که نارضایتی مشتریان را به دنبال داشته است، از ابتدای سال 94 این حالت حذف شده و سفارش محصولات فقط به صورت پرداخت آنلاین مقدور می باشد. در این حالت سفارشات سریعتر و با هزینه کمتر به مشتریان ارسال شده و درصد برگشتی ها نیز نزدیک به صفر می باشد. جهت اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای خرید مراجعه فرمایید.

Check آموزش برنامه نویسی حرفه ای با FORTRAN 95 مشاوره و پشتیبانی: با تماس با بخش فروش شرکت مهندس یار با شماره 66565949 در صورتی که هر سوالی در ارتباط با نحوه سفارش محصولات و سایر خدمات مجموعه داشته باشید در خدمت شما می باشیم.

پشتیبانی مهندس یار

 

 


راهنمای خرید از وب سایت مهندس یار

عضویت در کانال تلگرام مهندس یار

صفحه اینستاگرام مهندس یار مهندسی عمران  آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی آموزش تعمیر خودرو و جوشکاری


آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح

آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح ویرایش سوم

این نرم افزار آموزشی مفاهیم مختلف درس های استاتیک و مقاومت مصالح را به صورت گرافیکی و با استفاده از انیمیشن و تصویر به صورت کاملاً مفهومی آموزش می دهد (100% به زبان فارسی، مالتی مدیا). همچنین با استفاده از ده ها مثال و مساله نمونه حل شده در این مجموعه آموزشی می توانید مهارت های لازم برای حل مسائل این درس های مهم را به دست آورید.

دانلود نمونه درس های آموزشی و مشاهده مشخصات کامل

 

مزیت های تکنولوژی آموزشی مالتی مدیا:

در این روش آموزشی به علت کار در محیط گرافیکی و تصویری، آموزش های ارائه شده برای کاربر کاملاً ملموس است. سرعت یادگیری و ماندگاری مطالب بیشتر بوده و کاربر می تواند در صورت نیاز به دفعات مطالب آموزشی را به سادگی مرور کند. در نتیجه به کارگیری این روش باعث کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت آموزش می گردد.


 

درباره نویسنده

وب سایت مهندس یار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی اطلاعات فنی مهندسی در کشور روزانه میزبان هزاران دانشجو و مهندس رشته های گوناگون می باشد. برای ادامه این راه نیازمند همکاری و همفکری شما عزیزان می باشیم.
با تشکر
مدیریت گروه نرم افزاری مهندس یار
تلفن مشاوره و ثبت سفارش: 02166576264

ارسال های دیگر | مشاهده وب سایت admin

 

65 نظر

 • بهادر یزدی

  با سلام .
  حجم دانلود هرکدام از این دو محصول چقد است ؟

  آیا با خرید پستی علاوه بر ارسال محصول ، لینک دانلود هم ارائه میشود ؟

   
  • admin

   سلام
   بله در صورت تمایل می توانید بعد از خرید پستی درخواست کنید لینک های دانلود برای شما ارسال گردند.

    
 • مهدی

  سلام خسته نباشید . بنده این پکیج رو خریداری کردم ولی بعد از دانلود پارت ها و اکسترکت کردن محتوا برای پارت 3 ارور میده و میگه خرابه . خواهشا بررسی کنید و لینک پارت 3 رو ارسال کنید . با تشکر از زحماتتون

   
  • admin

   سلام چک شد این فایل درست است
   یا به طور کامل دانلود نشده و یا فایل رو تغییر نام داده اید
   در صورت برطرف نشدن مشکل با شماره 66576264 تماس بگیرید.

    
 • Afshin

  باعرض سلام و خسته نباشید
  میخاستم بدونم این نرم افزار روی سیستم عامل xp هم جواب میده؟
  ممنون

   
  • admin

   سلام
   خیر نرم افزار سالیدورکز 2017 روی ویندوز 7 و 8.1 و 10 قابل نصب می باشد. البته فایل آموزشی روی همه ویندوز ها قابل استفاده می باشد.

    
 • عامری

  این مجموعه رو هفته پیش از میدون انقلاب تهیه کردم. واقعاً تا به حال آموزشی با این کیفیت ندیده بودم با اینکه چند ساله کارم در زمینه مهندسی مکانیک هست. نکات و ریزه کاری های خوبی رو گفته بود که توی هیچ کتابی گفته نمیشه. واقعاً ازتون ممنونم. لطفاً آموزش های پیشرفته تری در زمینه تحلیل در سالیدورک و سطوح پیچیده هم تهیه کنید.

   
 • taha

  سلام اموزش piping , flexible tubing داخل مجموعه هست ؟

   
 • محمد

  در نرم افزار سالیدورک مطلبی در خصوص vibration simulation دارید

   
 • حسن

  با سلام ایا باخرید بسته دانلودی
  لینک هایایه دانلو در همهن لحظه عراعه می شود
  و اینکه تفاوت بسته دانلودی با پستی فقط نرم افزار سالید ورک ندارد ایا درسته
  با تشکر

   
  • admin

   سلام
   لینک های دانلود 1 تا 3 ساعت بعد از ثبت سفارش ایمیل میگردند. بله تنها تفاوت خرید لینک دانلود و خرید پستی اصل نرم افزار Solidworks می باشد.
   موفق باشید.

    
 • میلاد کاظمی

  به نام خدا
  با تشکر از زحمات گروه نرم افزاری مهندس یار
  می خواستم ببینم بین سالید 2016 و 2017 در نهایت چقدر تفاوت وجود دارد و اینکه آموزش سطح پیشرفته سالید 2016 به درد 2017 می خورد؟
  با تشکر

   
  • میلاد تیموری

   با سلام
   تفاوت این دو ورژن بسیار اندک بوده و نسخه 2016 و 2017 بسیار مشابه یکدیگر می باشند بنابراین تفاوتی در استفاده نخواهید داشت.

    
 • علی اصغر کلیچ

  سلام ایا بسته جامع شامل خود نرم افزار هم می شود؟

   
  • گروه نرم افزاری مهندس یار

   سلام
   بله بسته جامع شامل نرم افزار نیز میگردد.

    
 • sobhani

  سلام .. ببخشید من کتاب سطح حرفه‌ای سالید میخواستم… شما چنین چیزی دارید؟!
  ممنون

   
 • سعید

  سلام
  بنده محصول را خریداری کردم
  لطفا لینک را برایم ارسال کنید. باتشکر

   
  • گروه نرم افزاری مهندس یار

   با سلام
   به ایمیل شما ارسال گردید
   موفق باشید.

    
 • مسعود

  ممنون
  دریافت شد.

   
 • مسعود

  با سلام

  محصول را خریداری کرده ام، لطفا لینک ها را ارسال نمایید.

   
 • مسعود

  سلام مجدد

  آیا بعد از پرداخت لینک ها به ایمیل ارسال خواهد شد؟

   
  • گروه نرم افزاری مهندس یار

   بله به ایمیلی که موقع ثبت سفارش وارد نموده اید ارسال میگردد.

    
 • مسعود

  سلام

  چرا لینک دانلود را قرار نداده اید؟
  امکان خرید پستی ندارم.

   
  • گروه نرم افزاری مهندس یار

   سلام
   روی گزینه خرید لینک دانلود کلیک نمایید.

    
 • امیر

  سلام من لینک دانلود بسته جامع رو خردم اما بعد پایان خرید هیچ لینکی به من نشان داده نشد
  خرید موفقیت آمیز بود و در پایان در سایت یک صفحه باز شد و نوشته شده بود که سفارش شما ثبت شد و یک شماره پیگیری داده بود اما هیچ لینکی به من نشان داده نشد

   
  • گروه نرم افزاری مهندس یار

   سلام
   لینک های دانلود به ایمیل شما ارسال گردیده است.
   موفق باشید.

    
 • سید محسن هاشمی

  سلام من لینک دانلود رو خریدم چجوری باید دانلود کنم؟

   
 • امیر

  سلام

  کی لینک دانلود برای فروش قرار می گیرد
  من به اینترنت رایگان دسترسی دارم نمی خواهم پول پست بدهم

   
  • گروه نرم افزاری مهندس یار

   سلام
   تاریخ 95/10/26 لینک دانلود آموزش Solidworks 2017 قرار خواهد گرفت.
   موفق باشید

    
 • سید محسن هاشمی

  سلام خسته نباشین وقت بخیر میشه لینک دانلود بذارین من امکان خرید پستی رو ندرام
  ممنون از زحماتتون

   
  • گروه نرم افزاری مهندس یار

   با سلام
   به زودی لینک دانلود قرار میگیرد.
   موفق باشید.

    
 • سید محسن هاشمی

  سلام خسته نباشید ممنون از زحماتتون می خواستم بدونم تو این آموزش بخش شیت متال کامله و آموزش به نحوی هست که بشه از یه شکل هندسی گسترده گرفت؟مثلا مخروط ناقص یا چیزای دیگه متشکرم

   
  • گروه نرم افزاری مهندس یار

   آموزش کامل هست اما برای نکته خاصی که اشاره کردید به روش دیگری که قسمتی از آن خارج از نوار ابزار sheet metal است و با استفاده از surface ها باید کار را انجام داد.
   موفق باشید.

    
 • جواد

  سلام
  متاسفانه هرچی با شماره ی پشتیبانی سایتتون تماس می گیرم هیچکی جواب نمی ده چرا؟

   
  • گروه نرم افزاری مهندس یار

   سلام
   با شماره های زیر تماس بگیرید:
   66576264
   88519067
   موفق باشید.

    
 • جواد

  سلام
  سطح دوم این مجموعه نیز به زبان فارسیه؟

   
  • گروه نرم افزاری مهندس یار

   سلام
   بله کلیه قسمت های این آموزش به زبان فارسی می باشند.

    
 • جواد پژمان

  سلام
  ایا در این مجموعه درباره ی سیر فیس ها هم توضیح داده شده ؟
  با تشکر

   
  • گروه نرم افزاری مهندس یار

   با سلام
   بله در قسمت پیشرفته دستورات منوی surfaces همراه با مثال عملی توضیح داده شده است.

    
 • somi

  سلام…آیا امکان فرستادن لینک دانلود درس‌ها به ایمیل نیست؟ چون من خارج از ایرانم و امکان دریافت سی‌ دی برام وجود نداره اما می‌تونم با کارت ایران هزینه رو پرداخت کنم.

   
  • گروه نرم افزاری مهندس یار

   سلام
   به زودی خرید فایل های دانلود آموزش solidworks به همین صفحه اضافه خواهد شد.
   موفق باشید

    
   • somi

    ببخشید کی‌ دقیقا امکان دریافت فایل‌ها به صورت انلاین فراهم می‌شه؟

     
    • گروه نرم افزاری مهندس یار

     سلام
     با توجه به آماده سازی آموزش solidworks 2017 از ابتدای دی ماه لینک ورژن جدید قرار داده خواهد شد.
     موق باشید.

      
 • میثم

  سلام
  محیط سالید 2016 با 2014 تفاوت زیادی داره ؟؟
  به عبارتی کسانی که از سالید 2014(ب خاطر 32بیتی بودن) استفاده میکنند، میتونن از “تمامی” آموزشهای این مجموعه استفاده کنن؟؟
  ممنون

   
  • گروه نرم افزاری مهندس یار

   سلام
   در کل کمتر از 5 درصد تفاوت بین دو ورژنی که گفتید وجود دارد.
   موفق باشید

    
 • Kiya

  با سلام
  میخواستم بدون این آموزش با انجام ۱ یا چند پروژه ۰تا ۱۰۰ هست؟

   
  • گروه نرم افزاری مهندس یار

   سلام
   بله در این آموزش همه پروژه ها از صفر تا صد آموزش داده می شوند.

    
 • mohammad

  سلام من مقدماتی سالید ورک رو خریدم ولی همراهش فقط نسخه 64 بیتی نرم افزار هست و سیستم من 32 بیتی هست

   
  • گروه نرم افزاری مهندس یار

   سلام
   دوست عزیز شرکت تولیدکننده Solidworks از نسخه 2015 به بعد دیگر نرم افزار 32 بیت را تولید ننموده است.

    
 • محمد

  سلام من نیاز به سطح مقدماتی و توضیحات محیط های سه بعدی و دوبعدی ندارم و بخش تحلیل ها و انیمیشن ها و ابزار های تخصصی بخش های سه بعدی و دوبعدی که در حالت معمول اصلا نیازی بهش نیست و به اصطلاح ابزار های جزئی و کم کاربرد رو نیاز دارم این بسته اسمش چیه و قیمت چنده و چند ساعت اموزش به صورت فیم داره و این اموزش ها کاملا فارسی هست؟ و ورژن استفاده شده در اموزش 2016 هست واقعا؟

   
  • گروه نرم افزاری مهندس یار

   سلام
   شما کافیست که بسته آموزش مقدماتی تا متوسط یعنی سطح 1 رو تهیه فرمایید با قیمت 24000 تومان. آموزش 100 در 100 به زبان فارسی و در محیط Solidworks 2016 انجام گرفته است.
   موفق باشید.

    
 • mohammad

  سلام من هیچ تخصصی در طراحی صنعتی ندارم و میخوام برای تولید یک سری قطعات از این نرم افزار استفاده کنم . آیا این آموزش ها برای من مبتدی کافیه یا باید اصولی از طراحی صنعتی هم بلد باشم ؟

   
  • گروه نرم افزاری مهندس یار

   با سلام
   دوست عزیز آموزش نرم افزار Solidworks برای کاربرد مورد نظر شما مناسب است. البته نیاز به داشتن اطلاعات کافی در مورد ساخت و تولید قطعات صنعتی خواهید داشت.
   موفق باشید

    
 • سید غلی معیذ

  با سلام
  بنده صرفا به دنبال آمورش سالید در بخش mate ها هستم و آن هم انظباق د ولوله منحنی که در داخل هم حرکت کنند.هرچه گشتم این مورد رو پیدا نکردم .خوشحال میشم اگر راهنماییم کنید
  09307046148
  با سپاس

   
 • محمد قاسمی

  با سلام و تشکر
  خواستم ببینم محتویات بسته اموزشی جامع که گفتین چی هست؟

   
  • گروه نرم افزاری مهندس یار

   سلام
   بسته جامع مجموع دو بسته آموزش سطح مقدماتی تامتوسط و آموزش سطح پیشرفته می باشد.
   موفق باشید

    
 • علی

  سلام من هر دو سطح اموزشو میخوام اموزش جامع رو سفارش بدم؟

   
  • گروه نرم افزاری مهندس یار

   با سلام
   بله آموزش جامع solidworks مجموعه کامل این دو بسته آموزشی می باشد.

    
 • K.Z

  آیا در این مجموعه آموزش تحلیل بارهای استاتیکی و دینامیکی و.. وجود داره؟

   
  • گروه نرم افزاری مهندس یار

   با سلام
   بله در ورژن جدید این آموزش (2016) موارد فوق به مجموعه آموزشی solidworks سطح پیشرفته اضافه شده است.

    
 • علی

  سلام بنده نیاز به طراحی هایی چون و موتور و حرکت اینها در سالید دکانوایرسالیدایا در این مجموعه وجود دارد و اگر ندارد ایا امکان اموزش حضوری وجود دارد؟

   
  • گروه نرم افزاری مهندس یار

   سلام
   آموزش این مجموعه بسیار کامل و حرفه ای بوده و مطالبی که گفتید رو با همین آموزش ها می تونید طراحی کنید و نیازی به دوره حضوری نخواهید داشت.
   موفق باشید

    
 • یگانه

  نرم افزار نصبی 32 است یا 64؟

   
 • یگانه

  باسلام
  این مجموعه دارای آموزش بعلاوه ی فایل نصبی خود نرم افزار سالید است؟

   
  • گروه نرم افزاری مهندس یار

   سلام
   نرم افزار 64 بیت نسخه 2015 و نرم افزار 32 بیت نسخه 2014 در این مجموعه قرار داده شده است.
   موفق باشید

    
 

 

نظر خود را ارسال کنید

ضروری

ضروری

انتخابی