محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی برق

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی برق

******** ورود به قسمت مهندسی برق و الکترونیک فروشگاه مهندس یار ********

محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی مکانیک 

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی مکانیک 

******** ورود به قسمت مهندسی مکانیک فروشگاه مهندس یار ********

 

 
 

آموزش کتیا (سری اول) Catia

catia one 600 x 300 آموزش کتیا (سری اول) Catia

نرم افزار کتیا در حال حاضر بدون تردید بیشترین استفاده را در شرکت ها و کارخانه های صنعتی برای طراحی، مدلسازی، مونتاژ و نقشه کشی صنعتی از قطعات و دستگاه ها دارد. در کشور ما نیز از حدود پانزده سال پیش که شرکت های خودروسازی (به علت ارتباط کاری با شرکت های فرانسوی) استفاده از این نرم افزار را شروع کردند به تدریج کاربرد کتیا در سایر شرکت و مجموعه های تولیدی بیشتر شد به صورتی که در حال حاضر پرکاربردترین و مطرح ترین نرم افزار برای مهندسان مکانیک و طراحی صنعتی نرم افزار کتیا (Catia) می باشد.

در این سال ها مجموعه های آموزشی زیادی اعم از کتاب و یا cd آموزشی برای این نرم افزار ارائه شده و همچنین موسسات آموزشی گوناگونی اقدام به برگزاری دوره های حضوری برای ماژول های مختلف این نرم افزار نموده اند. با توجه به گستردگی محیط های کتیا (که محیط های اصلی آن حدود 15 تا هستند) و همچنین هزینه سنگین دوره های آموزشی حضوری برای هر یک از محیط ها، در این قسمت از سایت مهندس یار قصد داریم کامل ترین و جدید ترین سری آموزشی کتیا در حال حاضر را به شما معرفی نماییم. این سری آموزشی تولید شرکت مکانیک نوین بوده و شامل 5 پکیج آموزشی از سطح مقدماتی تا حرفه ای می گردد.

از ویژگی های مهم این سری آموزشی می توان به تدریس توسط اساتید شاغل در صنعت و دارای تجربه کاری مرتبط، پرهیز از کلی گویی و آموزش در قالب پروژه های واقعی و صنعتی اجرا شده، ارائه حداکثر مطالب آموزشی با استفاده از مثال های متنوع، استفاده از جدیدترین نسخه های نرم افزار (Catia v5 R20 و R21) و قیمت معقول و مناسب اشاره نمود.

این 5 مجموعه آموزشی به ترتیب زیر می باشند:

1- مدلسازی، مونتاژ و نقشه کشی در کتیا

2- طراحی سطوح، طراحی مکانیزم، تحلیل مهندسی و طراحی جوش

3- طراحی قالب تزریق پلاستیک و ورقکاری

4- ماشینکاری در کتیا (فرز CNC)

5- مهندسی معکوس و طراحی بر روی ابر نقاط در Catia

در این قسمت به معرفی دو پکیج اول پرداخته و پکیج های بعدی در آینده نزدیک در سایت قرار داده خواهند شد.

1- مدلسازی، مونتاژ و نقشه کشی در کتیا:

در این مجموعه آموزشی در قالب 130 درس به صورت کامل 4 محیط کاری از نرم افزار کتیا  Sketcher (طراحی دو بعدی) ، Part Design (مدلسازی سه بعدی)، Asembly Design (مونتاژ قطعات) و Drafting ( نقشه کشی صنعتی) را فرا خواهید گرفت. در ادامه و در شکل های زیر می توانید علاوه بر مشاهده عناوین سرفصل ها و درس های این مجموعه آموزشی، تصویر تعدادی از مثال های آموزش داده شده در این مجموعه را ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید چند درس آموزشی را به صورت نمونه دانلود و ملاحظه فرمایید.

 

catia%201 آموزش کتیا (سری اول) Catiacatia%202 آموزش کتیا (سری اول) Catia

 CATIA%201%20big آموزش کتیا (سری اول) Catia

قیمت مجموعه آموزشی فوق برابر با 25000 تومان می باشد:

Online آموزش کتیا (سری اول) Catia

2- طراحی سطوح، طراحی مکانیزم، تحلیل مهندسی و طراحی جوش:

در این مجموعه آموزشی مباحث پیشرفته تر نرم افزار کتیا یعنی طراحی سطوح پیچیده (محیط Generative Shape Design)، طراحی مکانیزم ها محیط (DMU Kinematics)، آنالیزهای مهندسی (محیط Generative Structural Analysis)، طراحی اتصالات جوشی (محیط Generative WeldDesign) آموزش داده شده است. تعداد درس های این مجموعه آموزشی برابر با 122 درس می باشد.

در ادامه و در شکل های زیر می توانید علاوه بر مشاهده عناوین سرفصل ها و درس های این مجموعه آموزشی، تصویر تعدادی از مثال های آموزش داده شده در این مجموعه را ملاحظه فرمایید.

catia%20advanced%201 آموزش کتیا (سری اول) Catiacatia%20advanced%202 آموزش کتیا (سری اول) Catia
catia%20advanced%20big آموزش کتیا (سری اول) Catia

قیمت اصلی مجموعه آموزشی فوق برابر با 22000 تومان و قیمت مخصوص سفارش آنلاین برابر با 20000 تومان می باشد:

Online آموزش کتیا (سری اول) Catia

 

در نهایت، دوستانی که قصد تهیه دو مجموعه آموزشی بالا به صورت همزمان را دارند، محصولی با نام بسته جامع آموزش کتیا با تخفیف اضافه در نظر گرفته ایم که مبلغ آن برابر با 36000 تومان می باشد و محتویات آن دقیقاً برابر با دو محصول ذکر شده می باشد. برای خرید بسته جامع آموزش کتیا بر روی دکمه خرید زیر کلیک فرمایید:

Online آموزش کتیا (سری اول) Catia

توجه : سه پکیج دیگر یعنی ماشینکاری، طراحی قالب و ابر نقاط در آینده نزدیک به سایت اضافه خواهد شد.

وضعیت کالا: موجود 

  توجه 1: محصولات معرفی شده از سمت مهندس یار، به دقت از میان ده ها محصول موجود در بازار انتخاب می شوند، به طوری که اولاً دارای بالاترین کیفیت آموزش بوده و نکات کاربردی را به کاربران آموزش دهند. همچنین ضمانت عملکرد و پشتیبانی محصولات هم توسط این مجموعه مورد تاکید و توجه می باشد. پس از دریافت محصول سفارش داده شده در صورت وجود هر مشکلی می توانید با شماره تماس ذکر شده در پشت جلد مجموعه آموزشی تماس حاصل فرمایید.

 توجه 2: علت حذف سفارش به صورت پرداخت در محل: با توجه به مشکلات عدیده ای که برای سفارشات پرداخت در محل به وجود آمده است (از قبیل طولانی شدن مراحل ارسال به علت سیر مراحل اداری در این حالت، برگشتی بالا به علت عدم مراجعه مامورین اداره پست به آدرس مشتری، هزینه ارسال بیشتر به علت اخذ هزینه خدمات و ارزش افزوده از مشتری، عدم تحویل گیری سفارش از طرف برخی افراد بی مسئولیت و …) که نارضایتی مشتریان را به دنبال داشته است، از ابتدای سال 94 این حالت حذف شده و سفارش محصولات فقط به صورت پرداخت آنلاین مقدور می باشد. در این حالت سفارشات سریعتر و با هزینه کمتر به مشتریان ارسال شده و درصد برگشتی ها نیز نزدیک به صفر می باشد. جهت اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای خرید مراجعه فرمایید.

 مشاوره و پشتیبانی: با تماس با بخش فروش شرکت مهندس یار با شماره 66565949 در صورتی که هر سوالی در ارتباط با نحوه سفارش محصولات و سایر خدمات مجموعه داشته باشید در خدمت شما می باشیم.

پشتیبانی مهندس یار


راهنمای خرید از وب سایت مهندس یار

عضویت در کانال تلگرام مهندس یار

صفحه اینستاگرام مهندس یار مهندسی عمران  آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی آموزش تعمیر خودرو و جوشکاری


آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح

آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح ویرایش سوم

این نرم افزار آموزشی مفاهیم مختلف درس های استاتیک و مقاومت مصالح را به صورت گرافیکی و با استفاده از انیمیشن و تصویر به صورت کاملاً مفهومی آموزش می دهد (100% به زبان فارسی، مالتی مدیا). همچنین با استفاده از ده ها مثال و مساله نمونه حل شده در این مجموعه آموزشی می توانید مهارت های لازم برای حل مسائل این درس های مهم را به دست آورید.

دانلود نمونه درس های آموزشی و مشاهده مشخصات کامل

 

مزیت های تکنولوژی آموزشی مالتی مدیا:

در این روش آموزشی به علت کار در محیط گرافیکی و تصویری، آموزش های ارائه شده برای کاربر کاملاً ملموس است. سرعت یادگیری و ماندگاری مطالب بیشتر بوده و کاربر می تواند در صورت نیاز به دفعات مطالب آموزشی را به سادگی مرور کند. در نتیجه به کارگیری این روش باعث کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت آموزش می گردد.


 

درباره نویسنده

وب سایت مهندس یار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی اطلاعات فنی مهندسی در کشور روزانه میزبان هزاران دانشجو و مهندس رشته های گوناگون می باشد. برای ادامه این راه نیازمند همکاری و همفکری شما عزیزان می باشیم.
با تشکر
مدیریت گروه نرم افزاری مهندس یار
تلفن مشاوره و ثبت سفارش: 02166576264

ارسال های دیگر | مشاهده وب سایت admin

 

 

 

نظر خود را ارسال کنید

ضروری

ضروری

انتخابی