محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی برق

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی برق

******** ورود به قسمت مهندسی برق و الکترونیک فروشگاه مهندس یار ********

محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی مکانیک 

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی مکانیک 

******** ورود به قسمت مهندسی مکانیک فروشگاه مهندس یار ********

 

 
 

آموزش مالتی مدیای متره و برآورد

آموزش متره و برآورد

آموزش متره و برآورد موضوع این قسمت از وب سایت مهندس یار می باشد. متره و برآورد به مجموعه عملیاتی گفته می شود که یک مهندس عمران  برای محاسبه میزان فعالیت های لازم جهت انجام یک پروژه ساختمانی و همچنین هزینه های لازم انجام می دهد که به این موارد تهیه فهرست بها و صورت وضعیت نیز گفته می شود.

برای مثال، در هنگام طرح ریزی برای ساخت یک مجتمع چندین واحدی می بایست مشخص شود این طرح به چند نفر نیرو و بابت چه عملیاتی و در چه مدت زمانی نیازمند است. با انجام صحیح محاسبات متره و برآورد می توان یک پروژه ساختمانی را در مسیر صحیح و با بودجه بهینه شده مدیریت نمود و در صورت اشتباه در این امر ممکن است در انجام پروژه وقفه های طولانی ایجاد شده و خسارات جبران ناپذیری به روند انجام کار وارد گردد.
در مجموعه آموزشی که ملاحظه می فرمایید به صورت تصویری (فیلم آموزشی) نحوه انجام محاسبات متره و برآورد را به زبان فارسی فرا خواهید گرفت. همچنین آموزش دو نرم افزار تدبیر و تکسا که از جمله نرم افزارهای ایرانی انجام محاسبات متره و برآورد هستند در این مجموعه قرار داده شده است. در ادامه می توانید عناوین سرفصل ها و درس های این مجموعه آموزشی را ملاحظه فرمایید:
آموزش بند به بند و نکته به نکته سرفصل های ابلاغیه سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور:

شامل عملیات تخریب، عملیات خاکی با دست، عملیات خاکی با ماشین، عملیات بنایی با سنگ، قالب بندی چوبی، قالب بندی فلزی، کارهای فولادی با میلگرد، بتن درجا، کارهای فولادی سنگین، سقف بتنی، آجرکاری و شفته ریزی، بتن پیش ساخته و بلوک چینی، عایق کاری رطوبتی، عایق کاری حرارتی، کارهای فولادی سبک، کارهای آلومینیومی، اندودکاری و بندکشی، کارهای چوبی، کاشی و سرامیک کاری، فرش موزاییک، کارهای سنگی با سنگ پلاک، کارهای پلاستیکی و پلیمری، برش و نصب شیشه، رنگ آمیزی، زیر اساس و اساس، آسفالت، حمل و نقل، کارهای دستمزدی، مصالح پای کار، ضریب طبقات، شرح اقلام هزینه های بالاسری، دستورالعمل تجهیز و برچیدن کارگاه طبق سرفصل های زیر:

فصل1 : آشنایی مقدماتی با فهرست بهای ابنیه و اصول اجرایی ساختمان به منظور شناخت دقیق امور جاری پروژه و ردیف های مربوط به آن تعریف یک پروژه فرضی برای انجام امور برآورد بصورت گام به گام

فصل2 : بررسی و تفسیر بندهای مندرج در مقدمه کلیه فصول فهرست بهای ابنیه کسب شناخت دقیق تر نسبت به بندهای فهرست بها در خلال مثالهای اجرایی ارائه نکات فنی اجرایی برای بهینه سازی آنالیز بها و ورود به مبانی مقدماتی مناقصات واشاره به انواع حالت های برگذاری مناقصه

فصل3 : بررسی تکمیلی فصل حمل و نقل از فهرست بهای واحد ابنیه آشنایی با ضرایب متره و برآورد و حل مثال هایی از اعمال آنها بررسی نکات مندرج در پیوست فهرست بنای ابنیه و تفسیر بندهای مهم توضیح ضریب بالاسری، ضریب منطقه ای، ضریب پلوس، ضریب مینوس، ضریب سختی کار، ضریب طبقات، ضریب ارتفاع، ضریب تعدیل چگونگی واگذاری مسئولیت ها در یک پروژه: سیستم تک عاملی، سیستم دو عاملی، سیستم سه عاملی.

فصل4 : بررسی تکمیلی دستورالعمل تجهیز و برچیدن کارگاه

فصل5 : توضیح نکات مرتبط با شرایط عمومی و خصوصی پیمان بررسی تکمیلی ضریب تعدیل و اشاره به اهمیت آن در برآورد حل مثال از اعمال ضریب تعدیل
تکمیل نکات مرتبط با مناقصه: توضیح موارد حقوقی مانند پیمانکار، مدیر طرح، مشاور، مهندس ناظر، رئیس کارگاه و … معرفی شاخص های قطعی تعدیل آحاد بها معرفی شاخص های قطعی رشته ای فهرست های بهای پایه

فصل6 : بررسی آیتم های ستاره دار و آیتم جدید بهمراه تفسیر بخشنامه ها و دستوالعمل های مربوطه ضریب پیشنهادی جزء و کل

پروژه جامع نهایی:

در این پروژه یک مثال واقعی از یک پروژه مربوط به یک مجتمع مسکونی ساخته شده در ایران با تمام جزئیات به همراه لیست فهرست بهاء از روی فایل اکسل پروژه به طور کامل آموزش و توضیح داده شده است. شامل متره، ریز متره، خلاصه مالی لازم برای برآورد و صورت وضعیت نویسی و فایل اتوکد پروژه.

آموزش نرم افزار محاسبات متره و برآورد تدبیر:

تهیه صورت وضعیت، وارد کردن اطلاعات مناقصات، کنترل پروژه، تهیه فهرست منابع فعالیت ها، بخشنامه ها، آنالیز بها

آموزش نرم افزار محاسبات متره و برآورد تکسا:

نحوه برآورد قیمت یک پروژه، برآورد با احتساب تعدیل، برآورد هزینه و منابع به تفکیک فعالیت، نحوه ایجاد پروژه مادر و کاربردهای آن، نحوه ارائه پیشنهاد قیمت به کمک نرم افزار تکسا، پروژه برآورد به صورت متر مربع زیربنا، نحوه تهیه صورت وضعیت یک پروژه.

آموزش متره و برآورد

قیمت: 24000 تومان

خرید آموزش متره

همچنین با کلیک بر گزینه زیر می توانید با خرید لینک های دانلود به جای خرید محصول از طریق پست، محصول را دانلود فرمایید:

خرید آموزش متره و برآورد

توجه 1: محصولات معرفی شده از سمت مهندس یار، به دقت از میان ده ها محصول موجود در بازار انتخاب می شوند، به طوری که اولاً دارای بالاترین کیفیت آموزش بوده و نکات کاربردی را به کاربران آموزش دهند. همچنین ضمانت عملکرد و پشتیبانی محصولات هم توسط این مجموعه مورد تاکید و توجه می باشد. پس از دریافت محصول سفارش داده شده در صورت وجود هر مشکلی می توانید با شماره تماس ذکر شده در پشت جلد مجموعه آموزشی تماس حاصل فرمایید.

توجه 2: علت حذف سفارش به صورت پرداخت در محل: با توجه به مشکلات عدیده ای که برای سفارشات پرداخت در محل به وجود آمده است (از قبیل طولانی شدن مراحل ارسال به علت سیر مراحل اداری در این حالت، برگشتی بالا به علت عدم مراجعه مامورین اداره پست به آدرس مشتری، هزینه ارسال بیشتر به علت اخذ هزینه خدمات و ارزش افزوده از مشتری، عدم تحویل گیری سفارش از طرف برخی افراد بی مسئولیت و …) که نارضایتی مشتریان را به دنبال داشته است، از ابتدای سال 94 این حالت حذف شده و سفارش محصولات فقط به صورت پرداخت آنلاین مقدور می باشد. در این حالت سفارشات سریعتر و با هزینه کمتر به مشتریان ارسال شده و درصد برگشتی ها نیز نزدیک به صفر می باشد. جهت اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای خرید مراجعه فرمایید.

مشاوره و پشتیبانی: با تماس با بخش فروش شرکت مهندس یار با شماره 66565949 در صورتی که هر سوالی در ارتباط با نحوه سفارش محصولات و سایر خدمات مجموعه داشته باشید در خدمت شما می باشیم.

پشتیبانی مهندس یار


راهنمای خرید از وب سایت مهندس یار

عضویت در کانال تلگرام مهندس یار

صفحه اینستاگرام مهندس یار مهندسی عمران  آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی آموزش تعمیر خودرو و جوشکاری


آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح

آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح ویرایش سوم

این نرم افزار آموزشی مفاهیم مختلف درس های استاتیک و مقاومت مصالح را به صورت گرافیکی و با استفاده از انیمیشن و تصویر به صورت کاملاً مفهومی آموزش می دهد (100% به زبان فارسی، مالتی مدیا). همچنین با استفاده از ده ها مثال و مساله نمونه حل شده در این مجموعه آموزشی می توانید مهارت های لازم برای حل مسائل این درس های مهم را به دست آورید.

دانلود نمونه درس های آموزشی و مشاهده مشخصات کامل

 

مزیت های تکنولوژی آموزشی مالتی مدیا:

در این روش آموزشی به علت کار در محیط گرافیکی و تصویری، آموزش های ارائه شده برای کاربر کاملاً ملموس است. سرعت یادگیری و ماندگاری مطالب بیشتر بوده و کاربر می تواند در صورت نیاز به دفعات مطالب آموزشی را به سادگی مرور کند. در نتیجه به کارگیری این روش باعث کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت آموزش می گردد.


 

درباره نویسنده

وب سایت مهندس یار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی اطلاعات فنی مهندسی در کشور روزانه میزبان هزاران دانشجو و مهندس رشته های گوناگون می باشد. برای ادامه این راه نیازمند همکاری و همفکری شما عزیزان می باشیم. با تشکر مدیریت گروه نرم افزاری مهندس یار تلفن مشاوره و ثبت سفارش: 02166576264

ارسال های دیگر | مشاهده وب سایت admin

 

 

 

نظر خود را ارسال کنید

ضروری

ضروری

انتخابی