محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی برق

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی برق

******** ورود به قسمت مهندسی برق و الکترونیک فروشگاه مهندس یار ********

محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی مکانیک 

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی مکانیک 

******** ورود به قسمت مهندسی مکانیک فروشگاه مهندس یار ********

 

 
 

آموزش طراحی سایت با ASP.net

asp.net 600 x 300 آموزش طراحی سایت با ASP.net

همانطور که می دانید زبان برنامه نویسی ASP.net یکی از مطرح ترین برنامه ها جهت طراحی و توسعه انواع وب سایتهای پیشرفته می باشد. یکی از مزیت های مهم این زبان برنامه نویسی امکان بالا بردن امنیت وب سایت نسبت به سایر زبان های برنامه نویسی و طراحی وب می باشد. مجموعه آموزشی که ملاحظه می فرمایید بدون شک کامل ترین مجموعهآموزشی ASP.net به زبان فارسی و به صورت مالتی مدیا می باشد. در این مجموعه، طی 26 ساعت آموزش که در قالب شانزده فصل و 130 درس آموزشی تدوین شده است به خوبی مراحل کار با این زبان برنامه نویسی قدرتمند را فرا خواهید گرفت. از ویژگی های این مجموعه آموزشی می توان به استفاده از مثال و پروژه جهت تفهیم مطالب و همچنین کیفیت بالای صدا و فیلم نمایش اشاره نمود. نرم افزار Visual Studio 2013 در دو نسخه 32 و 64 بیتی نیز جهت استفاده کاربران در این مجموعه که شامل دو DVD می باشد قرار داده شده است. در ادامه می توانید عناوین سرفصل ها و درس های این مجموعه آموزشی را ملاحظه فرمایید.

ASP%202 آموزش طراحی سایت با ASP.netASP%203 آموزش طراحی سایت با ASP.net
asp%20big آموزش طراحی سایت با ASP.net

قیمت اصلی مجموعه آموزشی: 22000 تومان

Check آموزش طراحی سایت با ASP.net سفارش محصول و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب (قیمت  = 20000 تومان – ارسال سریعتر، هزینه کمتر!):

Online آموزش طراحی سایت با ASP.net
Check آموزش طراحی سایت با ASP.net *** این مجموعه آموزشی دارای پشتیبانی از طرف شرکت تولیدکننده و خدمات پس از فروش از طرف مهندس یار می باشد. توجه: سبک آموزش به صورت تصویری (مالتی مدیا می باشد).

پشتیبانی مهندس یار


راهنمای خرید از وب سایت مهندس یار

عضویت در کانال تلگرام مهندس یار

صفحه اینستاگرام مهندس یار مهندسی عمران  آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی آموزش تعمیر خودرو و جوشکاری


آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح

آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح ویرایش سوم

این نرم افزار آموزشی مفاهیم مختلف درس های استاتیک و مقاومت مصالح را به صورت گرافیکی و با استفاده از انیمیشن و تصویر به صورت کاملاً مفهومی آموزش می دهد (100% به زبان فارسی، مالتی مدیا). همچنین با استفاده از ده ها مثال و مساله نمونه حل شده در این مجموعه آموزشی می توانید مهارت های لازم برای حل مسائل این درس های مهم را به دست آورید.

دانلود نمونه درس های آموزشی و مشاهده مشخصات کامل

 

مزیت های تکنولوژی آموزشی مالتی مدیا:

در این روش آموزشی به علت کار در محیط گرافیکی و تصویری، آموزش های ارائه شده برای کاربر کاملاً ملموس است. سرعت یادگیری و ماندگاری مطالب بیشتر بوده و کاربر می تواند در صورت نیاز به دفعات مطالب آموزشی را به سادگی مرور کند. در نتیجه به کارگیری این روش باعث کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت آموزش می گردد.


 

درباره نویسنده

وب سایت مهندس یار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی اطلاعات فنی مهندسی در کشور روزانه میزبان هزاران دانشجو و مهندس رشته های گوناگون می باشد. برای ادامه این راه نیازمند همکاری و همفکری شما عزیزان می باشیم.
با تشکر
مدیریت گروه نرم افزاری مهندس یار
تلفن مشاوره و ثبت سفارش: 02166576264

ارسال های دیگر | مشاهده وب سایت admin

 

 

 

نظر خود را ارسال کنید

ضروری

ضروری

انتخابی