محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی برق

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی برق

******** ورود به قسمت مهندسی برق و الکترونیک فروشگاه مهندس یار ********

محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی مکانیک 

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی مکانیک 

******** ورود به قسمت مهندسی مکانیک فروشگاه مهندس یار ********

 

 
 

آموزش طراحی دکوراسیون داخلی

آموزش معماری در 3d max
آموزش طراحی دکوراسیون داخلی موضوع این بخش از وب سایت مهندس یار می باشد. همانطور که اطلاع دارید اخیراً بحث طراحی دکوراسیون منزل و محل کار به موضوعی بسیار پر مخاطب و پرطرفدار تبدیل گشته است. به صورتی که انواع آموزش ها در رابطه با طراحی دکوراسیون داخلی و معماری داخلی و خارجی ساختمان در بازار موجود می باشد. از این رو تصمیم گرفتیم یکی از کامل ترین و بهترین آموزش ها در زمینه معماری و طراحی دکوراسیون داخلی را به شما معرفی نماییم.
این مجموعه آموزشی را می توان کامل ترین مجموعه آموزشی در رابطه با کاربرد نرم افزار های 3Ds Max و Vray در بحث طراحی دکوراسیون داخلی دانست. این مجموعه در قالب بیش از 20 ساعت آموزش تخصصی به شیوه مالتی مدیا و به زبان فارسی انواع تکنیک های مورد استفاده در معماری داخلی و طراحی دکوراسیون را به صورت کاملاً حرفه ای به شما آموزش خواهد داد. همچنین نکات مربوط به کاربرد Photoshop در بحث نورپردازی نیز در این مجموعه آموزش داده شده است. از ویژگی های این مجموعه می توان به استفاده از چندین پروژه کاملاً حرفه ای و کاربردی جهت تفهیم مطالب اشاره نمود. در ادامه می توانید عناوین سرفصل های این مجموعه را ملاحظه فرمایید:

فصل اول: اصول مدلسازی فضاهای داخلی
آشنایی اولیه با محیط نرم افزار 3Ds Max
ترسیم و ویرایش احجام اولیه: ترسیم مکعب و ویرایش آن، آشنایی با پنل Modify برای ویرایش احجام، ترسیم کره و ویرایش آن، تفاوت پنل Modify و پنل Create، ترسیم و ویرایش حجم استوانه، قوری، مخروط و هرم
مهارت کار با ابزارهای اصلی 3Ds Max: استفاده از دستور Select، کار با دستور Select & Move (در حالت چشمی و دقیق)، کار با دستور Select & Rotate (در حالت چشمی و دقیق)، کار با دستور Select & Scale (در حالت چشمی و دقیق).
روش های انتخاب در 3Ds Max: اهمیت انتخاب در 3Ds Max، انتخاب بر اساس نام احجام، انتخاب بر اساس رنگ احجام، انتخاب مجموعه ای، انتخاب ناحیه ای
روش های نسخه برداری کردن: نسخه برداری به کمک کلید Shift و ابزارهای اصلی، نسخه برداری با دستور Clone، نسخه برداری با دستور Mirror، تفاوت حالت های نسخه برداری Copy Reference و Instance.
مهارت کار با دستورهای Lathe و Loft: مدلسازی انواع لیوان و گلدان با استفاده از دستور Spline، اصول مدلسازی کلیه ظروف آشپزخانه در 3Ds Max، مدلسازی تاسیسات برقی ساختمانی در 3Ds Max.
ایجاد دیوارها، پنجره ها، در ها و پله ها در فضای داخلی در 3Ds Max: مهارت کار با snap ها هنگام ترسیم دیوار، در و پنجره، تراز نمودن با استفاده از دستور Align، ترسیم انواع پلکان و ویرایش آن ها
مهارت کار با دستور Boolean: ایجاد فضای در و پنجره با استفاده از دستور Boolean، دستور Connect و Boolean جهت ایجاد بیش از دو حفره، ایجاد تفاضل، اشتراک و اجتماع حجم های متداخل
کار با دستور Poly جهت ویرایش فضاهای داخلی: ایجاد فضای درب و پنجره، کار با اصلاحگر Poly جهت ویرایش احجام، آشنایی کامل با ویرایش گره ها، سگمنت ها، و سطوح چهار وجهی.
کار با دستورات Chamfer, Fillet, Extrude, Insert, Bevel: استفاده از دستور Insert جهت ایجاد قاب، کار با دستور Bevel برای پخ و تیز نمودن، مدلسازی قاب عکس با اصلاحگر Poly، مهارت کار با دستورات Chamfer, Fillet, Extrude، مدلسازی کاشی سرویس بهداشتی با اصلاحگر Poly.
دستور Bevel Profile برای ساخت قرنیز، گچ بری و … در 3Ds Max: آشنایی کامل با دستور Bevel Profile، اصول مدلسازی قرنیز دیوار، انجام یک پروژه جهت ایجاد قرنیز، اصول مدلسازی گچ بری در سقف و دیوارها، نکات طراحی گچ بری سقف و دیوار.
ساخت حالت آب (Ripple – Wave – Noise): آشنایی کامل با دستورات Ripple, Wave, Noise، شبیه سازی آب آب نما و استخر، اعمال متریال و تنظیمات اولیه رندر
وارد نمودن فایل های Arc models در چیدمان داخلی: بررسی نحوه چیدمان داخلی، مهارت کامل کار با دستورات align, group, merge, connect, bevel profile، کاربرد اصلاحگر Poly در طراحی فضاهای داخلی، مهارت کامل در مدلسازی قرنیز و گچ بری با Spline ها.
ترکیب احجام در مدلسازی داخلی: اصول تغییر در مدلسازی، تغییر یک صندلی ساده به صندلی قطار شهری، ترکیب دو آباژور برای مدلسازی یک آباژور دلخواه در 3Ds Max، استفاده از دستورات Chamfer box, group, align.
مدلسازی سه بعدی با استفاده از فایل اتوکد و یا تصویر در 3Ds Max: اصول وارد کردن فایل اتوکد به 3Ds Max، اصول کار با دیوارهای آماده، ترسیم پلان در 3Ds Max با وارد کردن عکس پلان در نمای top، اصول مدلسازی با استفاده از عکس در 3Ds Max.
تنظیمات Render setup: تنظیمات رندر VRay و بیان مفاهیم، تنظیم فایل خروجی در پنجره Render Setup، توضیح مفاهیم موتورهای رندر و تاثیر در فایل خروجی، تهیه رندر برای Photoshop جهت تصحیح متریال و نورپردازی.
فصل دوم: انجام دو پروژه از اصول مدلسازی فضاهای داخلی
پروژه اول: مرور کامل فصل اول با انجام پروژه دکوراسیون داخلی در 3Ds Max، بیان اصول مدلسازی فضای داخلی
پروژه دوم: مرور کامل فصل اول با انجام پروژه دکوراسیون داخلی در 3Ds Max، بیان اصول مدلسازی فضای داخلی
فصل سوم: متریال معماری
ساخت متریال فلز (آلومینیوم، طلا، نقره، استیل): اصول ساخت متریال فلزات، ساخت متریال نقره، آلومینیوم، استیل، طلا، درک کامل پارامترهای متریال در ساخت انواع فلزها، انجام تنظیمات ساده در رندر برای به دست آوردن رندری واقعی تر.
استفاده از Arc Shaders در فضای داخلی: چیدمان فضای داخلی با Object های آماده، کار با اصلاحگر های Spline جهت تکمیل مدلسازی فضای داخلی، ساخت متریال معماری با Arc Shaders، آشنایی با تنظیمات رندر VRay، کار با Frame Buffer و تنظیم Render Set up جهت رندر واقعی تر.
ساخت متریال شیشه: شیشه ساده، رنگی و مات در 3Ds Max: اصول مدلسازی انواع لیوان، گار با اصلاحگرهای Spline جهت تکمیل مدلسازی انواع لیوان، مهارت کار با دستور Align، ساخت شیشه براق، مات، شفاف رنگی و شیشه مات رنگی، درک کامل پارامترهای متریال در ساخت انواع شیشه، ایجاد یک نور Vray با تنظیمات ساده جهت رندر واقعی تر.
ساخت متریال برجسته (پرده، حوله، فرش، پارچه): ساخت متریال با استفاده از دستور Hair & Fur، تنظیمات بهینه رندر برای رندر واقعی تر.
ساخت سرامیک، پارکت، کاغذ دیواری و چرم در 3Ds Max: توضیح نحوه استفاده از Object های آماده در فضا های داخلی، استفاده از دستورات mirror, scale, UVW Map، انجام تنظیمات Render Set up برای رندر واقعی از پروژه.
استفاده از Vray light Mtl: مهارت استفاده از Object های آماده در فضای داخلی، ایجاد روشنایی نورهای سقفی، نورهای محفلی و چراغ های خواب، شبیه سازی آسمان در فضاهای داخلی.
فصل چهارم: انجام یک پروژه متریال داخلی
فصل پنجم: نورپردازی داخلی:
نورهای Vray، نورپردازی داخلی با نورهای Vray از نوع Plane و Sphere، نور Target Direct، شبیه سازی نور خورشید با target direct در فضای داخلی، شبیه سازی نور روز، آشنایی کامل با تنظیمات نور.
نور Dome و تکنیک HDRI در Vray: نورپردازی در Vray با استفاده از دستور dome و آشنایی کامل با تنظیمات آن، کار با HDRI برای نورپردازی پروژه های داخلی، استفاده از فایل های HDRI برای شبیه سازی آسمان.
فصل ششم (شبیه سازی روز و شب در فضای داخلی):
پروژه اول (شبیه سازی روز در فضای داخلی):
اصول نورپردازی در شرایط روز، بیان تکنیک های نورپردازی در پروژه های داخلی، توضیح تنظیمات حرفه ای برای رندر واقعی.
پروژه دوم (شبیه سازی شب در فضاهای داخلی):
اصول نورپردازی در شرایط شب، بیان تکنیک های نورپردازی در پروژه های داخلی، توضیح تنظیمات حرفه ای برای رندر واقعی شب.
فصل هفتم (مهارت کار با دوربین در فضاهای داخلی):
تنظیم بهینه دوربین در فضای داخلی: تنظیم اولیه دوربین، استقرار بهینه دوربین در فضاهای داخلی، تصحیح دوربین با دستور Camera Correcrtion.
تنظیم نور محیط با استفاده از پارامترهای دوربین: انجام تنظیمات بهینه دوربین، مهارت کار با F-Number، استفاده از Shutter Speed.
استفاده از تکنیک Camera Matching: با استفاده از این تکنیک مدلسازی، متریال و نورپردازی را از روی تصویر یاد می گیرید.
فصل هشتم: (کاربرد Photoshop در Vray):
آشنایی با محیط فوتوشاپ، کار با ابزارهای مهم
تبدیل رندر Vray به حالت اسکیس با استفاده از فیلتر ها و ماسک در Photoshop.
تصحیح نورپردازی رندر Vray در Photoshop: کار با دستورات Brightness و Contrast و Curves and Exposure جهت تصحیح نورپردازی رندر ها.
تصحیح متریال رندر Vray در فوتوشاپ: واقعی کردن رندر، بیان ترفندهایی جهت طبیعی تر شدن رندرهای Vray.
فصل نهم: (انجام چند پروژه رندر Vray در Photoshop).
فصل دهم: انجام چند پروژه کامل کامل طراحی دکوراسیون داخلی در سبک های مختلف:
وارد نمودن پروژه مدل شده با نرم افزار Autocad، انجام نورپردازی، متریال و دوربین در 3ds Max، انجام تنظیمات حرفه ای رندر.
بیان تکنیک های Vray برای کاهش حجم پروژه و افزایش سرعت
استفاده از دستور Vray Displacement جهت ایجاد چمن، فرش و حوله، استفاده از دستور Vray Toon جهت تبدیل رندر به اسکیس
توصیه های آخر برای مهارت در کار با نرم افزار Vray.

آموزش طراحی دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی
سفارش محصول و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب (قیمت =24000 تومان – ارسال سریعتر، هزینه کمتر!):
وضعیت کالا: موجود

فروش نرم افزار

توجه 1: محصولات معرفی شده از سمت مهندس یار، به دقت از میان ده ها محصول موجود در بازار انتخاب می شوند، به طوری که اولاً دارای بالاترین کیفیت آموزش بوده و نکات کاربردی را به کاربران آموزش دهند. همچنین ضمانت عملکرد و پشتیبانی محصولات هم توسط این مجموعه مورد تاکید و توجه می باشد. پس از دریافت محصول سفارش داده شده در صورت وجود هر مشکلی می توانید با شماره تماس ذکر شده در پشت جلد مجموعه آموزشی تماس حاصل فرمایید.

توجه 2: علت حذف سفارش به صورت پرداخت در محل: با توجه به مشکلات عدیده ای که برای سفارشات پرداخت در محل به وجود آمده است (از قبیل طولانی شدن مراحل ارسال به علت سیر مراحل اداری در این حالت، برگشتی بالا به علت عدم مراجعه مامورین اداره پست به آدرس مشتری، هزینه ارسال بیشتر به علت اخذ هزینه خدمات و ارزش افزوده از مشتری، عدم تحویل گیری سفارش از طرف برخی افراد بی مسئولیت و …) که نارضایتی مشتریان را به دنبال داشته است، از ابتدای سال 94 این حالت حذف شده و سفارش محصولات فقط به صورت پرداخت آنلاین مقدور می باشد. در این حالت سفارشات سریعتر و با هزینه کمتر به مشتریان ارسال شده و درصد برگشتی ها نیز نزدیک به صفر می باشد. جهت اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای خرید مراجعه فرمایید.

مشاوره و پشتیبانی: با تماس با بخش فروش شرکت مهندس یار با شماره 66565949 در صورتی که هر سوالی در ارتباط با نحوه سفارش محصولات و سایر خدمات مجموعه داشته باشید در خدمت شما می باشیم.

پشتیبانی مهندس یار


راهنمای خرید از وب سایت مهندس یار

عضویت در کانال تلگرام مهندس یار

صفحه اینستاگرام مهندس یار مهندسی عمران  آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی آموزش تعمیر خودرو و جوشکاری


آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح

آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح ویرایش سوم

این نرم افزار آموزشی مفاهیم مختلف درس های استاتیک و مقاومت مصالح را به صورت گرافیکی و با استفاده از انیمیشن و تصویر به صورت کاملاً مفهومی آموزش می دهد (100% به زبان فارسی، مالتی مدیا). همچنین با استفاده از ده ها مثال و مساله نمونه حل شده در این مجموعه آموزشی می توانید مهارت های لازم برای حل مسائل این درس های مهم را به دست آورید.

دانلود نمونه درس های آموزشی و مشاهده مشخصات کامل

 

مزیت های تکنولوژی آموزشی مالتی مدیا:

در این روش آموزشی به علت کار در محیط گرافیکی و تصویری، آموزش های ارائه شده برای کاربر کاملاً ملموس است. سرعت یادگیری و ماندگاری مطالب بیشتر بوده و کاربر می تواند در صورت نیاز به دفعات مطالب آموزشی را به سادگی مرور کند. در نتیجه به کارگیری این روش باعث کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت آموزش می گردد.


 

درباره نویسنده

وب سایت مهندس یار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی اطلاعات فنی مهندسی در کشور روزانه میزبان هزاران دانشجو و مهندس رشته های گوناگون می باشد. برای ادامه این راه نیازمند همکاری و همفکری شما عزیزان می باشیم. با تشکر مدیریت گروه نرم افزاری مهندس یار تلفن مشاوره و ثبت سفارش: 02166576264

ارسال های دیگر | مشاهده وب سایت admin

 

2 نظر

 • محمد

  سلام.ایا این مجموعه فایل نصب این دو برنامه رو داره؟

   
  • admin

   سلام بله اصل نرم افزارها هم در پکیج موجود است.

    
 

 

نظر خود را ارسال کنید

ضروری

ضروری

انتخابی