محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی برق

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی برق

******** ورود به قسمت مهندسی برق و الکترونیک فروشگاه مهندس یار ********

محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی مکانیک 

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی مکانیک 

******** ورود به قسمت مهندسی مکانیک فروشگاه مهندس یار ********

 

 
 

دانلود فیلم جامع آموزش شبکه به زبان فارسی Connect to printer

network دانلود فیلم جامع آموزش شبکه به زبان فارسی DHCP

قسمت دهم از سری مجموعه فیلم های آموزش شبکه با موضوع Connect to printer. قصد داریم شما را با نحوه اشتراك گذاري پيرنتر و نكات مربوط به آن در شبكه آشنا كنيم.

به اشتراک گذاشتن پرینتر در ویندوز XP:

برای به اشتراک گذاشتن پرینتر در ویندوز XP ابتدا از مسیر زیر وارد قسمت مربوطه شوید و روی پرینتری که قصد دارید آنرا در شبکه به اشتراک بگذارید کلیک راست نمایید و گزینه Properties را انخاب نمایید سپس به تب دوم بروید و از آنجا تیک گزینه Share This Printer را قرار دهید .

Start>Printer and Faxes

تصویر1

تصویر2

حال که پرینتر را به اشتراک گذاشته اید باید آنرا در سایر سیستم های تحت شبکه نصب نمایید .برای این کار ابتدا به مسیر گفته شده در بالا بروید و از گزینه های سمت چپ مورد Add New Printer را انتخاب نمایید تا ویزارد مربوط به نصب پرینتر رو مشاهده کنید .حالا طبق تصاویر جلو بروید .

تصویر3

تصویر4

تصویر5

در عکس بالا با دابل کلیک کردن روی هر مورد زیر منوی آن انتخاب میشود بر روی کامپیوتری که پرینتر بر روی آن نصب هست دابل کلیک کنید تا نام پرینتر را ببینید و آنرا اد کنید و در پیغام هایی که داده خواد شد همگی را تائید نمایید .

این کار را برای تمام سیستم هایی که میخواید از پرینتر شما استفاده نمایند تکرار کنید .

نکته : برای اینکه دیکران بتوانند از پرینتر استفاده نمایند باید سیستم شما روشن و پرینتر به آن متصل باشد .مگر اینکه پرینتر شما پورت اتصال به شبکه داشته باشد .

به اشتراک گذاشتن پرینتر در ویندوز 7 :

برای این منظور بعد از انتخاب پرینتر مورد نظر از مسیر زیر می توانید همانند ویندوز XP اقدام نمایید :

Start>Devices and Printers

 

حال پرینتر مورد نظر را انتخاب نمایید (با دابل کلیک کردن روی آن ) تا وارد قسمت اختصاصی آن شویم در این قسمت گزینه Customize Your Printer را انتخاب نمایید و به تب Sharing بروید و طبق تصاویر ادامه دهید :

تصویر6

تصویر7

تصویر8

تصویر9

اکنون نیز لازم است همانندویندوز XP پرینتر خود را بر روی سایر رایانه ها نصب نمایید برای اینکار ابتدا از مسیر – Start>Devices and Printers – گزینه Add Printer را انتخاب نمایید و طبق تصاویر جلو بروید .

تصویر10

تصویر11

در این قسمت منتظر بمانید تا لیستی از پرینتر های موجود در شبکه برایتان نمایش داده شود و پرینتر مورد نظر خود را همانند تصویر 5 انتخاب نمایید .

تصویر12

 


راهنمای خرید از وب سایت مهندس یار

عضویت در کانال تلگرام مهندس یار

صفحه اینستاگرام مهندس یار مهندسی عمران  آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی آموزش تعمیر خودرو و جوشکاری


آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح

آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح ویرایش سوم

این نرم افزار آموزشی مفاهیم مختلف درس های استاتیک و مقاومت مصالح را به صورت گرافیکی و با استفاده از انیمیشن و تصویر به صورت کاملاً مفهومی آموزش می دهد (100% به زبان فارسی، مالتی مدیا). همچنین با استفاده از ده ها مثال و مساله نمونه حل شده در این مجموعه آموزشی می توانید مهارت های لازم برای حل مسائل این درس های مهم را به دست آورید.

دانلود نمونه درس های آموزشی و مشاهده مشخصات کامل

 

مزیت های تکنولوژی آموزشی مالتی مدیا:

در این روش آموزشی به علت کار در محیط گرافیکی و تصویری، آموزش های ارائه شده برای کاربر کاملاً ملموس است. سرعت یادگیری و ماندگاری مطالب بیشتر بوده و کاربر می تواند در صورت نیاز به دفعات مطالب آموزشی را به سادگی مرور کند. در نتیجه به کارگیری این روش باعث کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت آموزش می گردد.


 

درباره نویسنده

وب سایت مهندس یار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی اطلاعات فنی مهندسی در کشور روزانه میزبان هزاران دانشجو و مهندس رشته های گوناگون می باشد. برای ادامه این راه نیازمند همکاری و همفکری شما عزیزان می باشیم.
با تشکر
مدیریت گروه نرم افزاری مهندس یار
تلفن مشاوره و ثبت سفارش: 02166576264

ارسال های دیگر | مشاهده وب سایت admin

 

3 نظر

 

 

نظر خود را ارسال کنید

ضروری

ضروری

انتخابی