محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی برق

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی برق

******** ورود به قسمت مهندسی برق و الکترونیک فروشگاه مهندس یار ********

محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی مکانیک 

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی مکانیک  

******** ورود به قسمت مهندسی مکانیک فروشگاه مهندس یار ********

 

 
 

آموزش جامع Dialux به زبان فارسی

آموزش دیالوکس
دیالوکس، نرم افزاری برای طراحی و نورپردازی داخلی و خارجی می باشد. این نرم افزار یکی از نرم افزارهای زیر مجموعه مهندسی برق بوده و از آن استفاده فراوانی در پروژه های طراحی نورپردازی می گردد. در مجموعه آموزشی که به زبان فارسی تهیه شده است و پیش رو دارید در قالب سرفصل ها و درس های گفته شده نحوه کار و انجام پروژه با استفاده از این نرم افزار را به دست خواهید آورد:

نصب اطلاعات چراغ و ایجاد اتاق:

آشنایی با انواع پلاگین ها و چگونگی بروزرسانی آن ها، طراحی روشنایی و انجام محاسبات اتاق به صورت ویزاردی و کار با پنجره های مختلف جهت ورود اطلاعات و تنظیمات چراغ ها، میزان روشنایی و محیط، نحوه خروجی گرفتن اطلاعات

محیط کار در Dialux:

آشنایی با آیتم های پنجره Cad، مدیریت پروژه و نوار راهنما، آشنایی با منوهای colors، luminaire، object و output.

بهینه سازی تنظیمات و ویرایش سطح کار:

آشنایی با نحوه اصلاح تنظیمات از پیش تعریف شده، نحوه فراخوانی پروژه هایی که از قبل طراحی شده و ویرایش آن ها، ایجاد اتاق جدید از طریق نوارابزار و قرار دادن چراغ های مورد نیاز در سطح کار.

قرار دادن اجزا و اثاثیه درون اتاق:

اضافه کردن اشیاء و عناصری که در اتاق به کار می رود به پروژه، نحوه ترکیب اشیاء موجود در درخت object و ساخت اشیاء جدید و اضافه کردن به کتابخانه نرم افزار، نحوه تکثیر اشیاء در پروژه، نحوه تخصیص رنگ و بافت به عناصر و سطوح موجود در اتاق و ویرایش آن ها.

انتخاب چراغ و نحوه قرار گرفتن آن در پروژه:

قرار دادن چراغ در سطح کار با آرایش های مختلف (خطی، دایره ای، گروهی)، تبدیل چراغ های موجود در پروژه به چراغ های مستقل و بالعکس.

فیلتر ها و نحوه کنترل گروهی چراغ ها:

توضیح انواع فیلترهای رنگ جهت نورپردازی چراغ در سطح پروژه و تاثیر این فیلترها در نتایج خروجی، کنترل گروهی روشنایی چراغ ها و امکان شبیه سازی سیستم های هوشمند روشنایی در پروژه، آشنایی با روشنایی اضطراری، نحوه مشاهده نمای بیرونی یک خانه و اضافه کردن عناصری مانند درخت، ماشین و … به آن از طریق منوی Object.

کار با نمای سه بعدی و معرفی ابزار کمکی:

ابزار اندازه گیری فاصله در محیط دو بعدی و سه بعدی، نحوه ذخیره تصاویر در نمای سه بعدی، کار با خطوط کمکی برای قرار دادن اشیاء در نقاط خاص و تکثیر اشیاء.

معرفی انواع سطوح و عناصر محاسباتی:

آشنایی با انواع عناصر محاسباتی و موارد استفاده آن ها، آشنایی با انواع شبکه های محاسباتی که برای پروژه هایی مانند طراحی روشنایی مجتمع های ورزشی استفاده می شود، نحوه ویرایش و ترکیب شبکه ها، آشنایی با انواع نقاط محاسباتی.

سیستم روشنایی در محیط خارجی، خیابان ها و مجتمع های ورزشی:

آموزش نحوه طراحی محیط خارجی و محاسبه شدت روشنایی در نقاط مختلف آن، طراحی خیابان با عناصر طبیعی و انسانی، آموزش طراحی مجتمع های ورزشی و نورپردازی آن ها.

خروجی نرم افزار و تنظیمات آن:

تنظیم خروجی جهت چاپ و نحوه سفارشی سازی آن، نحوه استفاده از نقشه هایی که در نرم افزار دیگری مانند اتوکد طراحی شده است، نحوه ارزیابی انرژی در پروژه برای فصول مختلف سال، فیلم برداری از سطوح پروژه و ذخیره به صورت فایل ویدیویی.

شامل نمونه های طراحی نورپردازی مکان های مختلف با dialux (عکس سه بعدی).

نمونه های نورپرداز ی شده با نمایش سه بعدی و حرکت در نماهای مختلف به صورت فیلم: زمین تنیس، نمای بیرونی ساختمان های ویلایی، نورپردازی خارجی اماکن تاریخی، آشپزخانه، پذیرایی، نورپردازی داخلی کافی شاپ، اتاق خواب، تراس، راه پله و راهروهای خانه، اتاق نشیمن، نورپردازی داخلی محیط اداری شامل اتاف کارمند، مدیریت، جلسه و … .

آموزش dialux

توجه: این مجموعه فاقد نرم افزار بوده و فقط شامل کلیپ های آموزشی می گردد.

 

 

Check آموزش برنامه نویسی حرفه ای با FORTRAN 95 توجه 1: همانطور که اطلاع دارید، رویکرد جدید مدیریت وب سایت مهندس یار عرضه جدید ترین نرم افزارهای آموزشی در حوزه مهندسی می باشد. در این رویکرد، به جای گردآوری مطالب رایگان که اکثراً سه ویژگی قدیمی، ناقص و بی کیفیت بودن را همراه دارند، سعی کرده ایم محصولاتی با کیفیت بالا، جدید و کاربردی که در شان جامعه مهندسی کشور باشد را از بین تولیدات ده ها شرکت موجود تهیه کرده و با تخفیف مناسب در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

Check آموزش برنامه نویسی حرفه ای با FORTRAN 95 توجه 2: محصولات معرفی شده از سمت مهندس یار، به دقت از میان ده ها محصول موجود در بازار انتخاب می شوند، به طوری که اولاً دارای بالاترین کیفیت آموزش بوده و نکات کاربردی را به کاربران آموزش دهند. همچنین ضمانت عملکرد و پشتیبانی محصولات هم توسط این مجموعه مورد تاکید و توجه می باشد. پس از دریافت محصول سفارش داده شده در صورت وجود هر مشکلی می توانید با شماره تماس ذکر شده در پشت جلد مجموعه آموزشی تماس حاصل فرمایید.

Check آموزش برنامه نویسی حرفه ای با FORTRAN 95 توجه 3: علت حذف سفارش به صورت پرداخت در محل: با توجه به مشکلات عدیده ای که برای سفارشات پرداخت در محل به وجود آمده است (از قبیل طولانی شدن مراحل ارسال به علت سیر مراحل اداری در این حالت، برگشتی بالا به علت عدم مراجعه مامورین اداره پست به آدرس مشتری، هزینه ارسال بیشتر به علت اخذ هزینه خدمات و ارزش افزوده از مشتری، عدم تحویل گیری سفارش از طرف برخی افراد بی مسئولیت و …) که نارضایتی مشتریان را به دنبال داشته است، از ابتدای سال 94 این حالت حذف شده و سفارش محصولات فقط به صورت پرداخت آنلاین مقدور می باشد. در این حالت سفارشات سریعتر و با هزینه کمتر به مشتریان ارسال شده و درصد برگشتی ها نیز نزدیک به صفر می باشد. جهت اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای خرید مراجعه فرمایید.

Check آموزش برنامه نویسی حرفه ای با FORTRAN 95 مشاوره و پشتیبانی: با تماس با بخش فروش شرکت مهندس یار با شماره 66573993 در صورتی که هر سوالی در ارتباط با نحوه سفارش محصولات و سایر خدمات مجموعه داشته باشید در خدمت شما می باشیم.


راهنمای خرید از وب سایت مهندس یار

اطلاع از شرایط تخفیف های شگفت انگیز از 10 تا 100 هزار تومان!

عضویت در کانال تلگرام مهندس یار

صفحه اینستاگرام مهندس یار  مهندسی عمران   آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی   آموزش تعمیر خودرو و جوشکاری


آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح

آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح ویرایش سوم

این نرم افزار آموزشی مفاهیم مختلف درس های استاتیک و مقاومت مصالح را به صورت گرافیکی و با استفاده از انیمیشن و تصویر به صورت کاملاً مفهومی آموزش می دهد (100% به زبان فارسی، مالتی مدیا). همچنین با استفاده از ده ها مثال و مساله نمونه حل شده در این مجموعه آموزشی می توانید مهارت های لازم برای حل مسائل این درس های مهم را به دست آورید.

دانلود نمونه درس های آموزشی و مشاهده مشخصات کامل

 

مزیت های تکنولوژی آموزشی مالتی مدیا:

در این روش آموزشی به علت کار در محیط گرافیکی و تصویری، آموزش های ارائه شده برای کاربر کاملاً ملموس است. سرعت یادگیری و ماندگاری مطالب بیشتر بوده و کاربر می تواند در صورت نیاز به دفعات مطالب آموزشی را به سادگی مرور کند. در نتیجه به کارگیری این روش باعث کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت آموزش می گردد.


 

درباره نویسنده

وب سایت مهندس یار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی اطلاعات فنی مهندسی در کشور روزانه میزبان هزاران دانشجو و مهندس رشته های گوناگون می باشد. برای ادامه این راه نیازمند همکاری و همفکری شما عزیزان می باشیم. با تشکر مدیریت گروه نرم افزاری مهندس یار تلفن مشاوره و ثبت سفارش: 02166576264

ارسال های دیگر | مشاهده وب سایت گروه نرم افزاری مهندس یار

 

9 نظر

 • محمد

  سلام
  حدودا کی آماده میشه؟
  میخوام چندتا باهم سفارش بدم اینم بگیرم که هزینه پست دوباره نخوام بدم

   
  • گروه نرم افزاری مهندس یار

   سلام
   متاسفانه زمان دقیق مشخص نیست احتمالاً در سال 1396 آماده شود.

    
 • m

  این صفحه لینک خرید آنلاین ندارد لطفا رسیدگی نمایید

   
  • گروه نرم افزاری مهندس یار

   سلام
   محصول جدید آموزش dialux 4.12 در حال تولید می باشد.
   موفق باشید

    
 • عیسی

  سلام
  لینک خرید وجود نداره؟

   
 • kazem

  آیا در این مجمموعه اموزش طراحی روشنایی نما ساختمان هم گنجانده شده؟ یا فقط طراحی فضای داخل و بیرون است؟ راستش من یک نرم افزار می خوام که طراحی روشنایی نمای ساختمان ها رو تدریس کند. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

   
  • گروه نرم افزاری مهندس یار

   سلام
   این آموزش دقیقا منطبق بر سرفصل ها و درس های نوشته شده می باشد.
   موفق باشید.

    
 • kh-m

  سلام
  این مجموعه ب صورت فیلم هستش یا متن؟

   
  • گروه نرم افزاری مهندس یار

   سلام
   کل این مجموعه به صورت فیلم آموزشی می باشد.

    
 

 

نظر خود را ارسال کنید

ضروری

ضروری

انتخابی