محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی برق

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی برق

******** ورود به قسمت مهندسی برق و الکترونیک فروشگاه مهندس یار ********

محصولات آموزشی فروشگاه مهندس یار در زمینه مهندسی مکانیک 

(مالتی مدیا، 100 درصد به زبان فارسی):

مهندسی مکانیک 

******** ورود به قسمت مهندسی مکانیک فروشگاه مهندس یار ********

 

 
 

آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح

آموزش استاتیک و مقاومت مصالح
شماره شناسه اثر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: 0465833-13667-8

استاتیک و مقاومت مصالح از درس های پایه ای و مهم رشته های مهندسی عمران و مهندسی مکانیک می باشند. همچنین در بسیاری از رشته های دیگر مانند مهندسی شیمی، مهندسی مواد و … گذراندن درس های استاتیک و مقاومت مصالح الزامی می باشد. در درس استاتیک موضوع مهم مورد بررسی تعادل اجسام و سازه ها و تیرها تحت شرایط مختلف می باشد. به عبارت دیگر در این درس شما فرا می گیرید که در چه حالاتی جسمی که از جهت ها و راستاهای گوناگون تحت اثر نیرو، گشتاور و یا فشار قرار دارد در حالت تعادل استاتیکی خواهد بود. این درس پیش نیاز بسیاری از درس های مهم دیگر مهندسی مانند مقاومت مصالح، دینامیک، مکانیک سیالات و … می باشد.
مقاومت مصالح هم درسی است که در آن شما با تحلیل رفتار و مقاومت داخلی اجسام در برابر نیروها و گشتاورهای خارجی سر و کار دارید. به عبارت دیگر با استفاده از مفاهیم درس مقاومت مصالح شما می توانید پیش بینی کنید که آیا سازه ای از جنس فولاد، بتن و … در بابر یک بارگزاری مشخص فشاری و یا کششی و یا گشتاور خمشی و یا پیچشی چه رفتاری را از خود بروز خواهد داد و آیا در برابر این بارگزاری مقاومت خواهد کرد یا خیر. محاسبه مقدار تنش و کرنش، اصلی ترین کاری است که در این درس انجام می گردد.
در حال حاضر، برای آموزش تصویری درس های استاتیک و مقاومت مصالح دو محصول توسط شرکت مکانیک نوین تهیه شده است. در ویرایش سوم این مجموعه ها که 100 درصد به زبان فارسی هستند، شما می توانید مفاهیم اصلی و نکات لازم برای حل مساله های درس های استاتیک و مقاومت مصالح را با استفاده از درس ها و مثال ها و تمرین های داده شده فرا بگیرید. شیوه آموزش در این مجموعه ها مالتی مدیا می باشد.
در ادامه می توانید به ترتیب عناوین درس های هر یک از این محصولات را مشاهده نمایید:

آموزش تصویری درس استاتیک: آشنایی با مفاهیم سیستم های نیرو و گشتاور، تصویر نیروها، Wrench، تعادل دو بعدی و سه بعدی، نمودار جسم آزاد، انواع اتصالات، تحلیل خرپا ها با استفاده از روش مفصل و مقطع، نمودار نیروی برشی و گشتاور خمشی در تیر ها، اصطکاک و کار مجازی

آموزش استاتیک
آموزش تصویری استاتیک
درس استاتیک
درس استاتیک آموزش
فیلم آموزشی استاتیک
نمودار نیروی برشی تیر ها
گشتاور خمشی تیر ها
آموزش درس استاتیک
آموزش تصویری استاتیک

قیمت: 18000 تومان
خرید آموزش استاتیک

همچنین برای خرید لینک های دانلود این مجموعه آموزشی با قیمت 18000 تومان روی گزینه زیر کلیک نمایید:

فروشگاه مهندس یار

آموزش تصویری درس مقاومت مصالح: آشنایی با مفهوم تنش کششی و فشاری، تنش محوری، تنش برشی، کرنش محوری و کرنش برشی، مسائل معین و نامعین، قانون هوک، تغییرات تنش، پیچش و تنش برشی، تنش خمشی و برشی در تیر ها، تنش مرکب، تغییر شکل تیرها، انتقال تنش و کرنش، کمانش ستون ها.

مقاومت مصالح
آموزش مقاومت مصالح
آموزش تصویری مقاومت مصالح
درس مقاومت مصالح
آموزش تصویری درس مقاومت مصالح
تنش مقاومت مصالح
آموزش مقاومت مصالح

قیمت: 18000 تومان
خرید آموزش استاتیک

همچنین برای خرید لینک های دانلود این مجموعه آموزشی با قیمت 18000 تومان روی گزینه زیر کلیک نمایید:

فروشگاه مهندس یار

توجه 1: محصولات معرفی شده از سمت مهندس یار، به دقت از میان ده ها محصول موجود در بازار انتخاب می شوند، به طوری که اولاً دارای بالاترین کیفیت آموزش بوده و نکات کاربردی را به کاربران آموزش دهند. همچنین ضمانت عملکرد و پشتیبانی محصولات هم توسط این مجموعه مورد تاکید و توجه می باشد. پس از دریافت محصول سفارش داده شده در صورت وجود هر مشکلی می توانید با شماره تماس ذکر شده در پشت جلد مجموعه آموزشی تماس حاصل فرمایید.

توجه 2: علت حذف سفارش به صورت پرداخت در محل: با توجه به مشکلات عدیده ای که برای سفارشات پرداخت در محل به وجود آمده است (از قبیل طولانی شدن مراحل ارسال به علت سیر مراحل اداری در این حالت، برگشتی بالا به علت عدم مراجعه مامورین اداره پست به آدرس مشتری، هزینه ارسال بیشتر به علت اخذ هزینه خدمات و ارزش افزوده از مشتری، عدم تحویل گیری سفارش از طرف برخی افراد بی مسئولیت و …) که نارضایتی مشتریان را به دنبال داشته است، از ابتدای سال 94 این حالت حذف شده و سفارش محصولات فقط به صورت پرداخت آنلاین مقدور می باشد. در این حالت سفارشات سریعتر و با هزینه کمتر به مشتریان ارسال شده و درصد برگشتی ها نیز نزدیک به صفر می باشد. جهت اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای خرید مراجعه فرمایید.

مشاوره و پشتیبانی: با تماس با بخش فروش شرکت مهندس یار با شماره 66565949 در صورتی که هر سوالی در ارتباط با نحوه سفارش محصولات و سایر خدمات مجموعه داشته باشید در خدمت شما می باشیم.

پشتیبانی مهندس یار

 


راهنمای خرید از وب سایت مهندس یار

عضویت در کانال تلگرام مهندس یار

صفحه اینستاگرام مهندس یار مهندسی عمران  آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی آموزش تعمیر خودرو و جوشکاری


آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح

آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح ویرایش سوم

این نرم افزار آموزشی مفاهیم مختلف درس های استاتیک و مقاومت مصالح را به صورت گرافیکی و با استفاده از انیمیشن و تصویر به صورت کاملاً مفهومی آموزش می دهد (100% به زبان فارسی، مالتی مدیا). همچنین با استفاده از ده ها مثال و مساله نمونه حل شده در این مجموعه آموزشی می توانید مهارت های لازم برای حل مسائل این درس های مهم را به دست آورید.

دانلود نمونه درس های آموزشی و مشاهده مشخصات کامل

 

مزیت های تکنولوژی آموزشی مالتی مدیا:

در این روش آموزشی به علت کار در محیط گرافیکی و تصویری، آموزش های ارائه شده برای کاربر کاملاً ملموس است. سرعت یادگیری و ماندگاری مطالب بیشتر بوده و کاربر می تواند در صورت نیاز به دفعات مطالب آموزشی را به سادگی مرور کند. در نتیجه به کارگیری این روش باعث کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت آموزش می گردد.


 

درباره نویسنده

وب سایت مهندس یار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی اطلاعات فنی مهندسی در کشور روزانه میزبان هزاران دانشجو و مهندس رشته های گوناگون می باشد. برای ادامه این راه نیازمند همکاری و همفکری شما عزیزان می باشیم.
با تشکر
مدیریت گروه نرم افزاری مهندس یار
تلفن مشاوره و ثبت سفارش: 02166576264

ارسال های دیگر | مشاهده وب سایت admin

 

 

 

نظر خود را ارسال کنید

ضروری

ضروری

انتخابی